Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

ah, kakva mi se samo ekskluziva smesi...jedan gay chichica sto drzi restoran gde ja cesto idem s drustvom me zagotivio iz nekog razloga i sad sam stajala u banci s njim i upadnemo u pricu gde mi kaze da njegova dobra drugarica drzi jedan restoran na bastille. ta brizit ima oko 7 banki i nekada je drzala bordel na tom mestu i dobar drugar joj je bio serz genzbur. kaze da je madam i dalje prljavog jezika i da je sluzi mozak ko cara! reko chicha da ce da me vodi da upoznam brizit! jeeeee!!!

Nasao sam slicice ovde! Jebacko plasticno pakovanje, 100 slajbi 10e. Jos da nadjem neku budalu koja skuplja slicice pa da se dzoram, ih.

Koliko znam, pecalba je nekada izgledala ovakoEllis01.jpgpa onda jurnjava za zemljomOklahoma_Land_Rush-gr.jpga ovaj skuplja slajbe isuse.gif

Super!E reci mi jel imaju krilca u onoj kafani o kojoj smo pricali? Toni Adams tvrdi da ima.

Super!E reci mi jel imaju krilca u onoj kafani o kojoj smo pricali? Toni Adams tvrdi da ima.
Ко има крилца? Келнерице? Тони?Све сам покушавао да замислим келнерице како лепршају око столова. Хм, тако ваљда кафански клуподери замишљају рај.

prosao ovaj dacicev ortak sa slike dva metra od mene i koleginica.te dvadesetogodisnje siparice su se dobrano razjarile i uzbudile.na moju opasku da mu je brada seda rekle su da je to bas fora.ima nade

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...