Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ćera mi danas položila poslednji ispit na faksu, ljubi je mater. :)
To je valjada jedna od najlepših vesti koju si mogla postovati. Želim joj puno više sreće i uspeha nego što smo mi imali sa našim fakultetima. Želim joj i da ostane u Srbiji a da zarađuje kao u belom svetu. To želim svima nama. Sretan ti i 1. maj pride i tebi i ostalim forumašima. Ti si imala najlepšu vest pa se čestitka nekako sama prilepila. :) :) :)
Улажем један честитак :).Скоро ми дође криво што сам две такве вести имао да пријавим пре него што је постојао форум, ал' се надам да ћемо за трећу да будемо и даље на окупу... стрп'те се мало, још није решила шта ће да упише.
To je valjada jedna od najlepših vesti koju si mogla postovati. Želim joj puno više sreće i uspeha nego što smo mi imali sa našim fakultetima. Želim joj i da ostane u Srbiji a da zarađuje kao u belom svetu. To želim svima nama. Sretan ti i 1. maj pride i tebi i ostalim forumašima. Ti si imala najlepšu vest pa se čestitka nekako sama prilepila. :) :) :)
Hvala i tebi i pасејаном na čestitkama.A što se ćere tiče, zamal' da joj narodna milicija juče pokvari slavljeničko raspoloženje. Doš'o drot da joj uruči rešenje za neplaćenu kaznu za parkiranje od 5.ooo dindži + neka taksa. A ako neće, jal' u apsanu 5 dana, jal' na društveno koristan rad.Obaška što je rešenje uručeno 15-tog dana od donošenja, a u vreme kada ni pošta, ni banka ne rade, tako da nije bilo ni teoretske šanse da se kinta uplati. Srećom, ćera se nije istraumirala, već se ceo dan zezala kako će da ide na odsluženje kazne.

1 :Hail: za ovo. Kupili i instalirali pre 2 nedelje, da nam stiti kucu od ulaska bubasvaba i raznih drugih insekta da ne udju na vrata od balkona. Sad sedim posle vecere na balkonu, pijem 1 carpirinhu, duvanim tompus i pogledam na zatvorenu mrezicu i imam sta da vidim - 4 insekta se uhvatila na mrezicu i da je nije bilo usli bi nam u kucu. Pozovem suprugu i pokazem joj i tu se slozimo - 1 EPIC WIN za nas sa tim vratima! :D

1 :Hail: za ovo. Kupili i instalirali pre 2 nedelje, da nam stiti kucu od ulaska bubasvaba i raznih drugih insekta da ne udju na vrata od balkona. Sad sedim posle vecere na balkonu, pijem 1 carpirinhu, duvanim tompus i pogledam na zatvorenu mrezicu i imam sta da vidim - 4 insekta se uhvatila na mrezicu i da je nije bilo usli bi nam u kucu. Pozovem suprugu i pokazem joj i tu se slozimo - 1 EPIC WIN za nas sa tim vratima! :D
Ne kapiram, platili ste skoro 300$ za vrata sa mrežicom? E moj domaćine, pa mogao si to i sam da napraviš...
Ne kapiram, platili ste skoro 300$ za vrata sa mrežicom? E moj domaćine, pa mogao si to i sam da napraviš...
mozda sortira bube po boji, obliku i polziciji na drvetu evolucije? :unsure:
Ogrlica koju sam pravila danas osvanula u Elle-u. Doduse nema mene potpisane, ali vazno da se slikala. :blush:
svaka cast :) Edited by morgana
Ogrlica koju sam pravila danas osvanula u Elle-u. Doduse nema mene potpisane, ali vazno da se slikala. :blush:
pachulice od mene naklon do poda! (moze neki preview?)
Čestitke mami i ćeri!I naravno, sa srećom u nove početke...
Čestitke! Uvek je važno da naši uradci raznorazni, zažive međ`širom javnošću, bili mi-tvorci potpisani, ili ne... Uradci jednom objavljeni, žive svoj život samostalno i ne pripadaju više samo nama...E sad kako to umeti naplatiti (koliko i da li uopšte), to je posebna sfera u kojoj je većina ljudi, pa i moja malenkost potpuno nestručna... Srećno!
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...