Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma smuvale su se, ali onako pocetno. prvo je jedna pomerila kosu sa lica drugoj, onda je prva pomazila po ruci, pa su se cmoknule, stidljivo. onda su se malo priblizile, pa se opet cmoknule, sekund i po duze nego prvi put. pa su se uhvatile za ruke. u pauzama caskaju. sede na radijatoru koji vidim ko televizor. a mlade i zdrave kao ruze.
zaboravi snimak. dam ti 50evra po stranici ovoga...ne mora da je istina
Ceo dan rovarim po sajtovima i tražim šerholder strakčr, postade smor živi, dok se ne dočepah makednonskog sajta. Iz nekog razloga, uvek me nasmeju.
uuu, najvolim :Du slucajevima tuge i beznadja posetim unos za ikara na makedonskoj vikipediji:Икар e момче од митологијата што избегало од заробеништвото на островот Крит одлетувајќи со крила залепени со восок, што му ги направил татко му Дедал. Сончевата топлина го стопила восокот и Икар се удавил во Егејското Море. По него југоисточниот дел од Егејското Море бил наречен Икарско Море; се смета за прва жртва на воздухопловството. Edited by palchica

Au. Ako je polovina onoga sto se o Deripaski prica tacno, vodje sindikata mogle bi imati grdnih problema. Daj boze da ne bude tako.

imam na cuvanju i spavanju cerku od 5 godina od ovdasnjeg brata. ima po sata da smo stigle mojoj kuci, a rekla bih ona nece skoro pocinut.idem da joj secem jabuke i jagode, a hocu da pitam, da li ce dete imati posledice ako pripustim helin link?dobra stvar je da mala ne prica srpski.napatila sam se danas nesto strasno u tudjini pa bih da probam i taj gastoski ventil..

Neka.Svaka steta gazdama korist je radnicima.
opet - klinacal' sad na drugo mesto.love je sto mislim na teba kad god krene prilog o nemirima u grchkoj bas se pitam kako bi ti to tamo resio?nego, proglasishe novi najbolji restoran na svetu a ti nista - naj kuvar: Rene Redzepi.love za nemacki humor ili duhovita reklama za mala, ekonomicna kola za iznajmljivanje - budite kao Madame Bruni - izaberite mali francuski model:photo_1272386010839-1-0.jpg Edited by msmodesty

najzad mirno vechedechaci opet ceo dan napolju i mir i zen i srecavec dve nedelje je tu bez prestanka,nisam navikla da je toliko tu,smeta i ometa bez prestankaa josh se i spremam za put paralelnoali zbog toga postoje i drugi dechaci da svi lepo zajedno odu napolje :)

za 1 menadjera s trecheg sprata... zbog koga lovim retku priliku da napravim 1 besmislenu gresku samo da bih ga vidla... i ondak namerno nesto smotano uradila samo da bih tog osmeha izmamila :wub: [mada za tim nema potrebe, kad ga vidim zaboravim da hodam u stiklama]........ e danas mi se pruzila jena taka prilika... this face in my dreams seizes my guts.. he floods me with dread... soaked in soul..he swims in my eyes...... pa sve sam u njegovom osmehu umrela.... on ima crnu poludugu kosicu... umetnicku bradicu..... svetlo zelene oke i u njima najmisterijozniju dubinu...... on ima stila....... on ima najdivnijog osmeha

za 1 menadjera s trecheg sprata... zbog koga lovim retku priliku da napravim 1 besmislenu gresku samo da bih ga vidla... i ondak namerno nesto smotano uradila samo da bih tog osmeha izmamila :wub: [mada za tim nema potrebe, kad ga vidim zaboravim da hodam u stiklama]........ e danas mi se pruzila jena taka prilika... this face in my dreams seizes my guts.. he floods me with dread... soaked in soul..he swims in my eyes...... pa sve sam u njegovom osmehu umrela.... on ima crnu poludugu kosicu... umetnicku bradicu..... svetlo zelene oke i u njima najmisterijozniju dubinu...... on ima stila....... on ima najdivnijog osmeha
Ili je ljubav ili je apsint (absinth) Srećno sestro u svakom slučaju.:thumbup:

ma chu srechno, covek je ozenjen... tako da sam emocije u tom pravcu sve likvidirala.. i da spokojno i potpuno uzivam u njegovoj pojavi sebe odlicno istrenirala

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...