Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo je strašno. Maločas dok je išao Višegrad zazvonio telefon, falila je stotinka da se ne javim derući se "ŠTA JE? Šta oćeš koji kurac, can't you see I'm busy?"

Alfonse, leci se bolesniku! angry.gif
ih, ma ja to totalno aseksualno posmatram. divan mi je fenomen kako se u poslednjih par dana broj ljudi koji se drži za ruke u gradu i parkovima udesetostručio.yung luv wub.gif

Ово ми је освежило јутро: http://www.youtube.com/watch?v=YFkB8XSBU-oНего, не познадох ко је онај десно са шеширом, да није Масимо Савић?Акија Рахимовског нисам видео од '82... добро се држи. Арсен такође. Остале стварно не могу да препознам.

Ceo dan rovarim po sajtovima i tražim šerholder strakčr, postade smor živi, dok se ne dočepah makednonskog sajta. Iz nekog razloga, uvek me nasmeju.

novi sad...taman kad sam mislila da je beograd grad kome svim srcem svojim stremim, ovaj divan kasnoaprilski dan povratio mi je ljubav prema gradu u kom sam rodjena, u kom zivim, i u kom cu umreti, mozda. :D...bejah do akademije, one po kojoj sam vec pljuvala, al s proleca je nekako gledam drugim ocima, jer je priroda divna tamo gore, na petrovaradinskoj tvrdjavi... :heart:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...