Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

Javite mi kad bude "U lijepom starom gradu Visegradu", da razjurim sve iz kancelarije i padnem u sevdah
ponekad iznenadis dobrim ukusom (naravno, van onoga za zene i voljeni klub)ja uz "Visegrad" pucam, razbijam, placem, bijem, a ponekad se i userem :unsure: Edited by Vasilij Zajcev
  • Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

gledam sa prozora kancelarije kako se muvaju dve devojcice (devojke, oko 19, 20 godina). stidljive su i preslatke, evo traje vec 15 minuta. ogavni sam voajer

vidim da je vec spremna plej lista za furunaski uranak :D
ajaoj... :D
Donosim 500 mb sevdalinki, bez brige.
ajaoj alele akuku mene kukavnome...
gledam sa prozora kancelarije kako se muvaju dve devojcice (devojke, oko 19, 20 godina). stidljive su i preslatke, evo traje vec 15 minuta. ogavni sam voajer
daj neke slike, neki video, makar pbp...
aj mi snimi ako se smuvaju. dacu ti 100evra
Ja sam tacno znao da si ti rodom iz radnicke klase! Sada imam potvrdu i to me cini sretnim
naravno, ja sam tek prva gracka generacija svih svojih poznatih predaka, ali treca ozbiljno shkolovanih.takodje sam potomkinja osnivacha 1 makonda, proklete selendre, koja je bila, istrajavala i ostala selendra, no srecom nas mravi ne izjednoshe :Ddoboba zivopisno (kao i kod svakog uostalom, nema zivota koji nisu zivopisni!), sreca pa mi dobrica cosic nije nishta :ph34r: a ni gospa sveta ljilja habjanovic, srpkinja takodje :lol:ja sam 1 shljakersko plemstvo, takoreci... Edited by thermal bug

Alfonse, leci se bolesniku! angry.gifedit: jbt, al stancujete postove... matori, ovo je bilo apropo voajerisana ;)

Edited by Vasilij Zajcev
daj neke slike, neki video, makar pbp...
aj mi snimi ako se smuvaju. dacu ti 100evra
ma smuvale su se, ali onako pocetno. prvo je jedna pomerila kosu sa lica drugoj, onda je prva pomazila po ruci, pa su se cmoknule, stidljivo. onda su se malo priblizile, pa se opet cmoknule, sekund i po duze nego prvi put. pa su se uhvatile za ruke. u pauzama caskaju. sede na radijatoru koji vidim ko televizor. a mlade i zdrave kao ruze. dobro, dosta, babetina sam odrtavela.
ponekad iznenadis dobrim ukusom (naravno, van onoga za zene i voljeni klub)ja uz "Visegrad" pucam, razbijam, placem, bijem, a ponekad se i userem :unsure:
Po povratku sa F4 vodim tebe i Vaju na Ibarsku, da se useremo sva trojica
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...