Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не знам како можеш да се смејеш док Нада Мамула пева "Низ поље иду бабо сејмени", а смењује је Неџад Салковић са "Седамдесет и два дана", уместо да чиниш оно што нормални људи као Васудева и ја раде у оваквим ситуацијама. :(

broken-bottle-on-head.jpg

za tvoju informaciju, nekad davno sam po internetima trazila pesmu "eeee, kad bi sudba vratila me domu mome" i to kada mi je secanje raspolagalo samo sa "eeeeee" delom teksta.na kraju nadjem ime pesme i ubacim ponovo u google da bi isti izbacio tekst u kome se kaze da su omiljene seseljeve pesme ta moja i "niz polje babo idu sejmeni". osetila sam se posebnom.. :)
Боље слушајте радио. Уз ово и 1 јуниор дође као 1 нормална појава :P :)
druze. kome su se cale i keva upoznali ubosni u rudniku, sve mu je normalna pojava :D

Junior danas ima predstavu u vrticu. Spavao mrcenik nije celu noc i na svako malo govorio "Bobane, zakasnicemo". A predstava danas u 16h.

druze. kome su se cale i keva upoznali ubosni u rudniku, sve mu je normalna pojava :D
Аха, отуд ова блага одбојност према радију :P :D
(pošto u personal file-u stoji da je jedan od interesa basketball a tim za koji navijam Partizan :0.6: )
Ne seri da se u belom svetu (ili kako se već zove to gde si ti) i navijačke sklonosti stavljaju u SI-VI?
Ne seri da se u belom svetu (ili kako se već zove to gde si ti) i navijačke sklonosti stavljaju u SI-VI?
Da. Mislim, nije obavezno, ali ja sam stavio, pošto sam znao da je boss totalni napaljenko na basket.
Iz tiha me glava zabole. :lol:
Ма то је "Мостар севдах ријунијн", безвезе унаказише оригинал реге обрадом. Али све остало је сјајно без изузетка.
:wub:Dva Amera iz matične firme su odustala od odlaska u Pariz na F4 Eurolige, pa me je moj šef obavestio da su rešili izgleda da meni namene package koji je bio za jednog od tih (pošto u personal file-u stoji da je jedan od interesa basketball a tim za koji navijam Partizan :0.6: ). Znači boravak u Parizu i prisustvo F4 u organizaciji firme, što podrazumeva full-executive package.Sad čekam da mi potvrde, i ako potvrde, Paris here I come!!!
Hajde pokupi i tu drugu kartu i daj je raji :P
:isuse: Jош гледам шта Васудева баљезга, каква Ханка Палдум, нема је на овом стриму, нисам га прекидао откад сам пустио... Дебил, дао сам линк за "Радио Србија - Ћирилица" а ово је исправан линк за Босанчеросе.
♪ Nema ljepše knjige od Kurana ♪rock_hand.png
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...