Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

ја тебе мрзим, али стварно... angry.gif:isuse: :D
evo ja sam potpuno ravnodushna prema tom dostignucu, i pre i posle, kad mu potvrde.to tek da choveku bude lakshe :lol: Edited by thermal bug
  • Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

Indy, брате рођени (по мржњи :D ) :wub: А Ви, my Lady, не пачајте се у уврнути свет мушких жеља, хтења и спортске посвећености. То је 1 ненормалност и ми то волимо :wub: :wub: :lol:

Indy, брате рођени (по мржњи :D ) :wub: А Ви, my Lady, не пачајте се у уврнути свет мушких жеља, хтења и спортске посвећености. То је 1 ненормалност и ми то волимо :wub: :wub: :lol:
daleko vam lepa kuca, dragi svi :D

Коначно радио за малтерисање, грабуљање башче, пеглање, недељни ручак и поподневни починак. :wub:"Уорлд мјузик севдах рејдијоу"У последњих 20 минута сам почашћен следећим ремек делима:Himzo Polovina - Razbolje se lijepa HajrijaZekerijah Djezic - Bosno moja lijepih planinaZaim Imamovic - Aj od kako sam sevdah svezoMerima Njegomir - Da mi je znati, Boze mojNedeljko Bilkic - Aj kakve Ajka oci imaMeho Puzic - Moj brate u tudjini

http://www.youtube.com/watch?v=Qg13PhQsM44
BIHVR6GTI dragi boze place mi se na youtube.divcic1 ljudi su se ubijali i sjekli vene zbog ove pjesme! CRNi4life slusam a suza suzu gonijackorsolic jako dobra pjesma,,,,,,,,,,,ovo je za sve ljude u imozemstvu nema veze kojeg ste nacionaliteta,,,,,,jebem ti svabo mater,,,,,,,,,,,,,,,jebeni poso i sve ostalo,,,,,,,,,,,,,,,,,, samin89 davno je to bilo ,kada sam cula ovu pjesmo,mama je slusala i plakala.sad i ja slusam i placem .....tudzina je napravila dosta sirocadi nospeakingenglish dje je zilet
Edited by Hella
:wub:Dva Amera iz matične firme su odustala od odlaska u Pariz na F4 Eurolige, pa me je moj šef obavestio da su rešili izgleda da meni namene package koji je bio za jednog od tih (pošto u personal file-u stoji da je jedan od interesa basketball a tim za koji navijam Partizan :0.6: ). Znači boravak u Parizu i prisustvo F4 u organizaciji firme, što podrazumeva full-executive package.Sad čekam da mi potvrde, i ako potvrde, Paris here I come!!!
:Hail:
како мени ово сада не треба, овај Hellin радио... :( :wub:
kuku. jedina konfiguracija, koje mogu da se setim, a da se to moglo chuti, beshe ex-yu, kad idesh na more, pa zadjesh negde u ercegovinu, pa se u krshu i lomu chuje samo 1 lokalni radio - e taj pushta to ^_^

Hella jebo te radio da te jebo.Sunce, jos 2 sata pa sam na dugom vikendu, a treba jos da radim, a sad mi dodje da uspem ladnu kajsiju, isecem nesto da se nabode, i opustim se onako bas."Ako nekad ljubis momce mlado,Znaj da ce te brzo ostavit'Jer on ne zna sto je ljubavI ne moze dugo vjeran bit'..."

kuku. jedina konfiguracija, koje mogu da se setim, a da se to moglo chuti, beshe ex-yu, kad idesh na more, pa zadjesh negde u ercegovinu, pa se u krshu i lomu chuje samo 1 lokalni radio - e taj pushta to ^_^
У светлу Ваших последњих изјава, моја Госпо, ја само могу да закључим да сте једно врло рационално биће -_- :P

dodjoh da zahejtujem kako sam ribala budjavi laminat i u trenutku kako se ispravih raspalim donjim delom ledja o otvorena srednja vrata ormana i malo iskrvarih i sve me pece..uh..ali poginuh od smeha na helin pos'. :lol:

ali poginuh od smeha na helin pos'. :lol:
Не знам како можеш да се смејеш док Нада Мамула пева "Низ поље иду бабо сејмени", а смењује је Неџад Салковић са "Седамдесет и два дана", уместо да чиниш оно што нормални људи као Васудева, Еладан и ја раде у оваквим ситуацијама. :(

broken-bottle-on-head.jpg

Edited by Hella
У светлу Ваших последњих изјава, моја Госпо, ја само могу да закључим да сте једно врло рационално биће -_- :P
ako se to zove racionalnost bica, taj sam :D
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...