Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mmm, kao mali sam mnogo voleo cipiripi. A kako su mi roditelji i baba ogranicavali konzumaciju slatkisa, koristio sam svaku priliku da nadoknadim propusteno. Na rekreativnoj nastavi u 4. osnovne jeo sam kadicu od 100 grama cipiripija 3 puta dnevno, posle dorucka, rucka i vecere. Usro sam se u gace neki 7-8. dan, ne znam zasto.
Ja sam tako kao klinac pojeo pola kila ratluka i zakovrno'. I dan danas mi je to najveca poslastica. Onaj sa ruzom, crven i ukusan.
u gimnaziji na velikom odmoru sam jednom pojeo petnaestak zele zeka, tj celu zalihu iz kioska na palilulskoj pijaci. Bilo mi mukaDrugi put sve bombice iz kolica-pekare. Skoro sam se onesvestio iako sam nekoj devojci iza mene koja se bunila sto sam kupio sve bombice pokolonio jednu. Treba li reci da mi nije rekla ni hvala a kamoli da me zvala na pice?

ajme. jedva disem, a zavrsila sam s jelom pre dva sata najmanje. izvedena sam na veceru u izvesni bistrot de sommelier, a kako sam posle dzima bila mrtva gladna uzela sam neki mali nacos za puta misleci da kod someliera ima samo nabod za na zubic kad ono sve fino a la carte..a ljubav dana ide za mejl od druga koji mi je poslao klip sa crtacem iz njegovog detinjstva. kaze da ga ja asociram na tu malu pollon, zevsovu cerku sto trcka okolo i pravi zajebanciju...jojj, uhvatila me milina.. :heart: za druga!http://www.youtube.com/watch?v=JChc8p9g7Gc

Drugi put sve bombice iz kolica-pekare. Skoro sam se onesvestio iako sam nekoj devojci iza mene koja se bunila sto sam kupio sve bombice pokolonio jednu. Treba li reci da mi nije rekla ni hvala a kamoli da me zvala na pice?
Ah, ti si tako nezreo... :P Inače, ratluk je zlo koga pokušavam da se odreknem.
Mmm, kao mali sam mnogo voleo cipiripi. A kako su mi roditelji i baba ogranicavali konzumaciju slatkisa, koristio sam svaku priliku da nadoknadim propusteno. Na rekreativnoj nastavi u 4. osnovne jeo sam kadicu od 100 grama cipiripija 3 puta dnevno, posle dorucka, rucka i vecere. Usro sam se u gace neki 7-8. dan, ne znam zasto.
ja sam isto tako, na rekreativnoj u nekom III ili IV razredu, u odmaralištu 'Golija' na Zlatiboru pohasao 10 i po mekika za večeru, pošto niko za mojim stolom nije hteo da ih jede, a meni su nedostajale još iz doba vrtića. kasnije, usred noći, odbauljao sam dva koraka do vrata i bacio peglu na onaj čupavo-itisonski zid. par dana kasnije, stigli u Beograd pred OŠ, Larsson došao po mene da mi pomogne oko putnih torbi, a učiteljica, kad me videla, samo rekla 'A je li, Assüče, a ti povrać'o?'ontopik, glede cipiripija: pre jedno 10 i kusur godina, dok sam radio kod strica, ubivao sam vreme obžderavanjem. uzeo sam teglu od 800gr cipiripija i saždio otprilike pola za 4 sata posla. posle otišao kući, slistio i ostatak. zatim sam, sasvim mirno i staloženo, ćutke otišao u klonju, položio guzicu na šolju a glavu na lavabo, i unisono izbacivao na oba otvora cool.gif

BTW, честитке за синоћњу победу :)Надао се да је чудо могуће, али није било, бар не јуче

Ех, бре, причамо о Поносу Србије, најбољим навијачима на свету angry.gif:isuse: Они су ту само кад од тога имају неки опипљив, шушкав интерес :yucky:angry.gif Ваша трибина се чула као сви ми остали па х2 Не вреди, док мотка не проради...

:wub:Dva Amera iz matične firme su odustala od odlaska u Pariz na F4 Eurolige, pa me je moj šef obavestio da su rešili izgleda da meni namene package koji je bio za jednog od tih (pošto u personal file-u stoji da je jedan od interesa basketball a tim za koji navijam Partizan :0.6: ). Znači boravak u Parizu i prisustvo F4 u organizaciji firme, što podrazumeva full-executive package.Sad čekam da mi potvrde, i ako potvrde, Paris here I come!!!

ја тебе мрзим, али стварно... angry.gif:isuse: :D
Čekaj da mu potvrde, pa ćemo onda da ga mrzimo kolektivno. Dotle, da ne trošimo mržnju za dž.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...