Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

ajde za pocetak nauci da vozis Flight Simulator pa da imam sa kim da se nalazim na serverima, jurimo se Cessnama 172 nad Surcinom!
Koju verziju FS-a imas?
  • Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koju verziju FS-a imas?
2004, kilava mi masina za X. jos nisam poceo da se petljam sa online letackim zajednicama...forum je jedina virtuelna zajednica koja mi treba Edited by vasudeva418

sugavo emocijalno stanje onemogucava da zavrsim citanje knjige kakvu sam duuugo trazila. pokazatelj mentalnog zdravlja je sto uprkos sugavom emocijalnom stanju mogu da se smejem stvarima koje su smesne (te ganutljive).danas sam oko 16h izasla iz kancelarije do automata u osuncanom hodniku da si uzmem kocu, ubacujem pare, uzimam kocu, vadim kusur (uvek se ocecam ko da sam osvojila dzek pot), uspravljam se, a iza mene gomila studenata koja naskace da me grli i daju mi neku figuricu vile. a bez ikakvog povoda

sugavo emocijalno stanje onemogucava da zavrsim citanje knjige kakvu sam duuugo trazila. pokazatelj mentalnog zdravlja je sto uprkos sugavom emocijalnom stanju mogu da se smejem stvarima koje su smesne (te ganutljive).danas sam oko 16h izasla iz kancelarije do automata u osuncanom hodniku da si uzmem kocu, ubacujem pare, uzimam kocu, vadim kusur (uvek se ocecam ko da sam osvojila dzek pot), uspravljam se, a iza mene gomila studenata koja naskace da me grli i daju mi neku figuricu vile. a bez ikakvog povoda
Connecting the dots in 3, 2, 1...

a dobro, izgladnele zombi studentkinje su me napale i ojadile me za 50 RSD, iscupavsi mi kozu sa butina :D(ispostavilo se da su mi spremali sacekusu sa spremljenom figuricom da mi daju, posto sam kao njihova 'dobra vila'. ja sam sekretarica. jesu wubovi i wubice; a samo kad bi znali kakav sam slabic ponekad... postidela me deca)

a dobro, izgladnele zombi studentkinje su me napale i ojadile me za 50 RSD, iscupavsi mi kozu sa butina :D(ispostavilo se da su mi spremali sacekusu sa spremljenom figuricom da mi daju, posto sam kao njihova 'dobra vila'. ja sam sekretarica. jesu wubovi i wubice; a samo kad bi znali kakav sam slabic ponekad... postidela me deca)
Vidi ti studente, odmah pa za butine.

Meni je zapanjujuce da 1 drzavna obrazovna ustanova ima automat koji vraca kusur. A moja imucna firma to nema.Nepravda.

raznezila sam se nad raspredom casova za narednu nedelju. kako volim kad mi ljudi kazu sve sto treba da znam, pocev od temperature u njihovom gradu, pa do toga da na social event ne treba da idem u stiklama jer je teren los. radujem se helsinkiju, mada mi je malo frka od nastupa.umrecu sa tremom.

Vidi ti studente, odmah pa za butine.
studentkinje, nego nisam automatizovano rodno osvescena
Meni je zapanjujuce da 1 drzavna obrazovna ustanova ima automat koji vraca kusur. A moja imucna firma to nema.Nepravda.
nego sta nego vraca, ponekad ubacim parice i uzmem cipiripi samo da bih dobila puno kovanica, las vegas
studentkinje, nego nisam automatizovano rodno osvescenanego sta nego vraca, ponekad ubacim parice i uzmem cipiripi samo da bih dobila puno kovanica, las vegas
Ma nisam ni ja. Videh da je pisalo da je bilo i ženskih i muških, nego ih nazvah sve zajedno studenti.
ponekad ubacim parice i uzmem cipiripi
Mmm, kao mali sam mnogo voleo cipiripi. A kako su mi roditelji i baba ogranicavali konzumaciju slatkisa, koristio sam svaku priliku da nadoknadim propusteno. Na rekreativnoj nastavi u 4. osnovne jeo sam kadicu od 100 grama cipiripija 3 puta dnevno, posle dorucka, rucka i vecere. Usro sam se u gace neki 7-8. dan, ne znam zasto.

Ја ових дана надокнађујем оно што сам пропустио као клинац :isuse: <_< Никако да скинем ових зимских пар килограма вишка angry.gif

Mmm, kao mali sam mnogo voleo cipiripi. A kako su mi roditelji i baba ogranicavali konzumaciju slatkisa, koristio sam svaku priliku da nadoknadim propusteno. Na rekreativnoj nastavi u 4. osnovne jeo sam kadicu od 100 grama cipiripija 3 puta dnevno, posle dorucka, rucka i vecere. Usro sam se u gace neki 7-8. dan, ne znam zasto.
Достигао критичну масу?
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...