Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

bio u sindjelicevoj. inace su oni prvo sa traktorima i poceli, ali sad ih prave u malim serijama i kostaju ko djavo.valjda su ih zato i pazarili nasi iz grackog zelenila.secam se epizode znanja imanja de je djed pricao kako je prso neko ludilo za lambordzini al da uradi posla kolko sa 5 traktora istovremeno. valjda je uzasno jak i brzo ore, plus rekose da ima neku foru da ore uzbrdo i nizbrdo, takonesto, u svakom slucaju u oba pravca, sto obicni traktori ne mogu.i izgleda vrhstra. samo da nadjem kabel pa cu ga okacim.

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja samo da kazem da ne navijam ni za koga, jedva koji sport da pratim, al majko mila...mislim da sam dva sata gledala snimke cibone i partizana...and i am amazed.

dve nedelje sam bio smesten preko puta Santa Monica High School i tamo stvarno ima prelepe dece. one teen crnkinjice sto treniraju atletiku su fakat kao da ih je Dionis licno izvajao... ali brate mili, izadjem danas na pauzu za rucak i prosetam malo - realno imamo najlepse devojke na svetu! kad se gleda prosek, slucajni uzorak na ulici... ludilo

ja sam donela odluku.u narednoj deceniji cu nauciti da vozim avion. ne moram boinge, moze i cesnu neku.nikad se nisam palila na automobile, ali se na avione palim ko hepo kocka.u idealnim uslovima nadjem i muza pilota pa da se zezamo sa avionima u vazduhu. onda ga prizemljim i pozdravljam one chikice sto mi mashu gde da pristavim avion. isto slusam one chikice iz kontrole letenja sto mi kazu kako sta da podesim i kad mogu da sletim, a kada da pravim krugove okolo. blagish se pilotima...

ja sam donela odluku.u narednoj deceniji cu nauciti da vozim avion. ne moram boinge, moze i cesnu neku.
ajde za pocetak nauci da vozis Flight Simulator pa da imam sa kim da se nalazim na serverima, jurimo se Cessnama 172 nad Surcinom! za male avione to je prilicno realisticna simulacija, dobra da se covek opasno nalozi na pilotiranje, a i nauci ponesto, tj. dosta toga o navigaciji i tako daljeja vec godinu dana maltretiram sve oko sebe FS-om ali me redovno pitaju "a gde je komanda za pucanje"
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...