Jump to content
IGNORED

šta štampa vaša lokalna štampa


Viloticka

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 685
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    175

  • bus

    63

  • iDemo

    55

  • jms_uk

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

nakon sto je narucivao hranu na engleskom, upozorivsi kako je alergican na paradajz, covek dobija u facu sendvic sa tunjevinom i paradajzom od druge govorifrancuskiilicrkni musterije. gadjacica je uhapsena, a anglofon je zavrsio u hitnoj. srecom, sve se desilo u bolnickoj kafeteriji: klik.

Link to comment
nakon sto je narucivao hranu na engleskom, upozorivsi kako je alergican na paradajz, covek dobija u facu sendvic sa tunjevinom i paradajzom od druge govorifrancuskiilicrkni musterije. gadjacica je uhapsena, a anglofon je zavrsio u hitnoj. srecom, sve se desilo u bolnickoj kafeteriji: klik.
Ovo treba tretirati kao napad sa teskim posledicama. aggravated assault
Link to comment
  • 1 month later...

spiegel javlja ™ da je odzacar-nacista battke izgubio posao jer je poslodavac procenio da ne poseduje potrebnu personalnu odgovornost za obavljanje posla. razlog je ucestvovanje battkea na raznoraznim desnicarskim komemoracijama. ja mislim da je bilo potpuno dovoljno da ga vide kako izgleda:image-244931-galleryV9-rryi.jpg

Link to comment
spiegel javlja ™ da je odzacar-nacista battke izgubio posao jer je poslodavac procenio da ne poseduje potrebnu personalnu odgovornost za obavljanje posla. razlog je ucestvovanje battkea na raznoraznim desnicarskim komemoracijama. ja mislim da je bilo potpuno dovoljno da ga vide kako izgleda:image-244931-galleryV9-rryi.jpg
sunce ti sta je ovo!!!!!!!!ne moze niko nadjebati svabu u stilskim pobacajima....
Link to comment
Što "nemačka"? Po npr. amerikama kao nema white trasha sa istim modnim detaljem?
ma ima svugde, ali ako mi neko kaže "nemačka seljačina/sirovina", ja pomislim prvo i osnovno na tu frizuru
Link to comment

Danas je neverovatan dan u Australiji. Pored ovog iznad, razotkrivena je afera u bivsim (laburistickim) vlastima drzave NSW. Kao sto se odavno i sumnjalo, nacin na koji oni operisu se vrlo malo razlikuje od onoga sto gledamo u seriji Boardwalk Empire (sa mozda malo manje nasilja). Ali, cak i pritom se nije ocekivalo da neko zaradi celih $100m tako sto je dobio poverljive informacije o tome u kom kraju ce se otvoriti novi rudnik. Jbte, k'o treci svet (da izvine 3ci svet).

Link to comment

Kakva smejurija; stampa konstantno obavestava o bojkotu katalonskih proizvoda i ustanova, Seat, Caixa, Cava...pa se slucajno provuce da bar code nosi oznaku 15 ako striktno ne pise odakle je. Obavestava, ali ne poziva na bojkot. To je sledeca stepenica.Vec vidjeno, samo ne mogu da se setim gde.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...