Jump to content
IGNORED

šta štampa vaša lokalna štampa


Viloticka

Recommended Posts

Ma ta voda i nafta će nam glave doći, znam. :lol: ...Ovde smo, inače, u procesu izgradnje boljeg i starijeg jabalescu sistema zdravstvenog osiguranija, a kad završimo, ima da svisnete od muke. -_-
Chekaj da dobijemo precednicu sledece godine, pa kad ona zasuche rukave i opravi nashe zdravstvo, ne da ce da bude dzabe nego ce doktori da nam placaju da dodjemo da se pregledamo kod njih. :lol: Ah kad se setim kako je upravo na tome pukla 1993-ce i srgala Demokratsku vecinu u Kongresu i Predstavnickom domu koju posle 12 godina nisu uspeli da povrate. Al' The Times kazhe da je nauchila na greshkama, kome cu da verujem ako necu jednoj uglednoj novini?
Link to comment
  • Replies 685
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    175

  • bus

    63

  • iDemo

    55

  • jms_uk

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prilog na temu glupe smrti i jos gluplje policije: vest naseg lokalnog radija:da dam dajdzest: lokalni siledzija tukao svojih 6 od ukupno 7 zena sa kojima je bio u vezama, iako uslovno na slobodi a ni posle prijava od strana tih nesrecnica, covek bio na slobodi i tako za to vreme ubije 20-to godisnju belgijanku Elodie, nastavak price je vise nego uzasan:

But worse, after the murder of Elodie, when Mousel decided to hand himself in to police ? he was turned away by police not once ? but twice. The first time he went to the rue Glesner police headquarters it 5p.m. on the 12 September 2006 he was told curtly to go away, as he was at the wrong building and it was too late to ask any investigators to come and talk to him. Suitably chastened ? as any convicted murderer would be ? he left and ? more astonishingly ? came back the next day. When he arrived he found his wife already there ?so there was again no investigating officer to see him. So the desk officer sent him to a caf? around the corner for a coffee whilst his wife was dealt with.
:Vesr vec postovana na vocapu jer nije imala odgovarajuc topik Edited by msmodesty
Link to comment

Pregled danasnje štampe: GAZETA - Najava na naslovnoj strani: ?Kurcojedac u Srbiji!? ? text o navodnom kondomu za zaštitu od silovatelja. ?Spravicu u obliku kondoma, koja sa svoje unutrašnje strane ima zupce poput ribljih, koji se prilikom penetracije zabijaju u penis, izumela je Južnoafrikanka Sonet Ehlers?. GAZETA ? Ružica Đinđić uzela autogram za ćerku od Marka, tupsona iz Velikog brata. I slikala se s njim i razmenila telefone, kako Marko tvrdi. KURIR ? Iz kolumne Nebojše Jevrića: ?Na Sajmu knjiga sam imao blizak susret prve vrste s predsednikom Tadićem. Kretao sam se ka izlazu, kad me neko udari po ramenu. Predsednik lično..?.

Link to comment

sad mi je jasno sto sam pobegla a ito sto ovi moji policajci ovde ne rade posle 17:00 mi ne izgleda tako strasno.kad sam rekla daj da vidimo sta stampa stampa Kurir i Gazeta mi nisu pali na pamet... moja greska.

Link to comment

Evo nesto lokalno i dijasporsko...'Cannabis grower' shot deadNovember 4, 2007, smh.com.auA MAN charged with the shooting murder of his boss allegedly told police he was being made to grow and sell illicit drugs against his will, a Sydney court heard yesterday.Dusan Maric, 32, from Canley Vale, is accused of fatally shooting Zoran Vujinovic at a house at Round Corner in the city's north-west late on Friday.Police reports tendered in Parramatta Bail Court said Maric shot Vujinovic twice in the head from point blank range with a shortened rifle.Police said Maric committed the murder, citing claims that Vujinovic had refused to release him from an arrangement they had to hydroponically cultivate and supply cannabis together. <ceo tekst>

Link to comment

- Tast prijavio zeta FBI-ju kao navodnog teroristu -švedska policija je zbog klevete uhapsila čoveka koji je svog zeta prijavio FBI-ju kao teroristu al-kaide. Ćerka i zet su u procesu razvoda, i tast se naljutio kada je čuo da zet ide na poslovno putovanje u Floridu, umesto da ostane sa ženom i decom.Poslao je e-mail FBI-ju, u kome je napisao da je njegov zet povezan sa švedskim ogrankom al-kaide, da putuje u SAD da bi se sastao sa američkim ogrankom, da je konferncija samo paravan i obavestio ih o broju leta aviona kojim zet stiže.Nesrećnog zeta su uhapsili čim je avion sleteo, držali ga 11 sati u zatvoru i posle ispitivanja vratili u švedsku.Kad je FBI ovo javila švedskoj policiji, tast je uhapšen zbog lažnih optužbi.Tast se brani tvrdnjom da nije on valjda kriv što su tamo tako glupi da u sve veruju...evo linka zaoriginal

Link to comment
Tast se brani tvrdnjom da nije on valjda kriv što su tamo tako glupi da u sve veruju...
Pravo ima covek. Pa jebote zamisli da svakoga za koga je stigla prijava love na granici i drze 11 sati. Zaludni. Vremena ko drva. Ili imaju fondove koji moraju da potrose, da bi dobili nove.A za to vreme neprijatelj rovari...
Link to comment

Budala. Umesto da zove licno mogao je da otvori sekciju na wikipediji sa imenom & prezimenom zeta i da suptilno nabaci par hintova na temu simpatija prema teroristima i slicno. Ostao bi i duze od 11 sati a matorog sad ne bi prozivali... Slucaj iz zivota (i lokalne stampe): Taner Ak?am. Hapshen u oba pravca i savetovan da edituje 'svoju' referencu na wikipediji. Da pocne i da to radi redovno...http://en.wikipedia.org/wiki/Taner_Ak%C3%A7am

Altuğ Taner Ak?am (born on October 23, 1953) is a Turkish historian, sociologist and author. He is one of the first Turkish academics to acknowledge and discuss openly the Armenian Genocide by the Ottoman Turkish government in 1915.
Link to comment

Manager fired for having two beers at lunchhttp://news.ninemsn.com.au/article.aspx?id=322049

Woolworths has fired a "loyal" manager who spent 18 years working for the chain, after he was caught having two pots of beer over lunch. Tony Selak, 36, who managed a store in Melbourne's southeast, was dismissed for breaching the company's zero-tolerance policy on alcohol consumption during working hours, The Australian reports. ...Mr Selak began his career in 1988 and worked his way up to manager. He was earning $95,850 a year before he was sacked. Woolworths said the company had had a zero-tolerance policy that applied to all staff whether they worked with heavy machinery on in administration.
Zanimljivo da su ovde poceli da forsiraju 'zero-tolerance policy' za pice (a i za drogu al' to me ne brine toliko). Sve je vishe firmi koje uvode (za vozace, operativce na mashinama i to) 'random' testove a ko nece da se podvrgne testu on taj dan ide na odmor (ili bolovanje, nemam pojma) - dok istog ima a posle kud-koji mili moji. Mada je testiranje - samo po sebi - narushavanje privatnosti i nije po zakonu al' je ugovor (kao sto je gornji Tony imao) stvar koja je jaca od zakona u ovom slucaju.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...