Jump to content
IGNORED

šta štampa vaša lokalna štampa


Viloticka

Recommended Posts

2.) svako neuobicajeno ponasanje (podignut glas, zustrija gestikulacija) smatra se nenormalnim i po potrebi se sankcionise
Da, da... I ja sam citao 'Arhipelag Gulag' od Solzenjicina pa su mi takvi delovi bili smeshni... Sovjetska Rusija, budi-bog-s-nama...
Link to comment
  • Replies 685
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    175

  • bus

    63

  • iDemo

    55

  • jms_uk

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

Perjanica britanskog novinarstva, eminentni The Sun, u novom broju donosi srceparajuću ispovest jednog od svedoka policije u slučaju koji već 4-5 meseci opseda britansku javnost o kidnapovanju male devojčice Madeleine McCann, opisuje svoju krivicu, kako je kao prijatelj porodice možda videla dok neko odvodi dete, ali niko ništa nije rekao.Osim uobičajenog senzacionalizma po kojim se Sun poznaje, mene je upravo zadivio grafik, tj šta je stavljeno odmah pored ove teške i dramatične priče:8bz7yjb.jpgDakle, prvo čitajte ispovest žene koja verovatno ne može spavati noćima jer je krivica jede, a u kolumni desno raspravljajte je li sisata Danielle Lloyd dobar izbor devojke za napadača Totenhema, Jermaina Defoa.The Sun. You gotta love it.

Link to comment

Komentar na nekom od jutarnjih radio programa u Sidneju na temu - kako i zasto jedna dobrovoljna (humanitarna) grupa u ShveCkoj skuplja dobrovoljce koji ce (valjda kad ih bude u vecem broju) da dobrovoljno obezbede seks za fizicki (ne znam dal' rekose i za mentalno) hendikepirane osobe... Ima do sada devet (slovima: 9) prijavljenih od toga najmanje dva (slovima: 2) homoseksualca/ke (posto medju hendikepiranima ima i takvih, naravno)... Nemam linak al' ako je neko dokon i/ili ako zivi tamo - navalite...

Link to comment

Još jedno australijsko leto... :yawn2: ------Sharks menace Byron Bay swimmersMap: Byron Bay 2481 Lifeguards say they are facing a dilemma about how to deal with a wave of shark sightings in Byron Bay on the New South Wales north coast.The northern region lifeguard coordinator, Steven Leahy, says he will be meeting officials in Sydney later today to discuss the problem.He says an incident near the Byron Bay's Main Beach yesterday was the eighth reported sighting in the area over the past month.Mr Leahy says two girls were forced to scramble onto an exposed shipwreck after spotting the shark."They were able to climb up on top of 'The Wreck' and scream for help," he said."A surfer approached them and he too was approached by the shark. He swam away and notified police and the lifesaving response team. The response team attended and were able to pluck the girls from The Wreck and get them back to the beach."Mr Leahy says at this stage it is impossible to say how many sharks may be involved."A number of people have given us similar descriptions. Nevertheless other people have stated that the sharks that they've seen have been great whites and white pointers, we've heard tiger sharks and bronze whalers and bull sharks from other people, but certainly the last couple of descriptions indicate a mako shark," he said.

Link to comment
Ovo je stvarno VEST! Pise u novinama danas, sasvim ozbiljno. U Svedskoj planiraju da otvore srednju skolu i fakultet za cistacice/cistace. Mnoge cistacice odlaze uskoro u penziju te treba regrutovati novu generaciju. Kazu da status zanimanju treba podici. Kazu jos i da je ciscenje citava nauka i zato je vazno imati obrazovan kadar. Nisu napisali kako ce da izgleda doktorat ... :lol:
Ja cenim ovaj poziv mnogo vise od kako sam prestala da cistim svoju kucu. Zahvalna sam sto postoji neko ko ce da me oslobodi tako dosadnog posla.Pomoc u kuci ne mora da bude samo brisanje/usisavanja prasine i to neko generalno pirkanje. Moze da bude i kuvanje, kupovina namirnica, organizovanje ostalih poslova - majstora, shishanje trave, odrzavanje bazena, timarenje konja, whatever. Kao i u svakoj profesiji imas one na dnu lestvice i one na vrhu. Ja pretpostavljam da bi za one na dnu bila dovoljna srednja skola, a za one na vrhu fakultet.Kakvih recimo frizidera ima ovih dana, pa treba ti kraci kurs da naucis kako da napravis led.
Link to comment
  • 3 weeks later...

English tourist jailed over fatal stabbingAn English tourist has been sentenced to a maximum term of 5 years in an Australian jail for the stabbing death of a tourist from Scotland near Tumut early last year.Rudi Boa, 28, from Inverness, was fatally stabbed at a caravan park near Tumut, in south-east New South Wales, on January 27 last year by Alexander Christian York, 31, from Essex.They had been fruit picking locally and were friends until the night of the stabbing when they argued about the origin of life. :blink:

Link to comment
http://www.parapsihopatologija.com/forums/...?showtopic=1687http://www.smh.com.au/news/technology/ipod...7740085390.htmliPod speaker sparks rage of aquaristsReid Sexton and Daniel Dasey, December 16, 2007QUOTE
A TINY fish tank that doubles as a music speaker has sparked outrage among animal activists and aquarists.The iPond - up to 15 times smaller than the recommended tank size for the fish it contains - is proving a hit with Christmas shoppers.
Link to comment

ma da li je moguce da se covek toliko sroza?micccim, tek se razveo, zemlja mu u haosu a on ide u Diznilend sa Carlom Bruni... e moj Srakozy....670369-813490.jpgmnogo vaznije od bljak romantike:1.jpgOvo je nas premijer Junker koga svi volimo sto pokazuje i istrazivanje:

Le gouvernement inspire confiance(afp)Les Luxembourgeois ont confiance dans leur gouvernement. C'est ce qui ressort de l'Eurobarom?tre de d?cembre. Avec un indice de confiance de 65 %, ils sont m?me en t?te. Seulement cinq autres gouvernements en Europe atteignent un indice sup?rieur ou ?gal ? 50. Malgr? une l?g?re baisse par rapport au printemps, ils sont aussi 81 % de Luxembourgeois ? juger que la situation ?conomique est bonne.
65% stanovnistva ima poverenje u Vladu i tim rezultatom smo prvi na listi.Uz to 81% smatra da je ekonomska situacija dobra! Edited by msmodesty
Link to comment
ma da li je moguce da se covek toliko sroza?micccim, tek se razveo, zemlja mu u haosu a on ide u Diznilend sa Carlom Bruni... e moj Srakozy....
Шаркези... колико се жена и ја дознајемо у мађарски, може да буде само Sark?zi, тј Међублатни, пореклом из блатишта... једина алтернатива је да је стварно био Саркези (Szark?zi), што би било много горе (измеђ измета). Могуће је и -k?zi (-ручни) али не знам ни један придев са тим, док их са -k?zi има.Ма неће то ваљати, чим Француска има председника а Немачка канцелара да су Бушовићима по вољи...
Link to comment
Ovo je nas premijer Junker koga svi volimo sto pokazuje i istrazivanje:65% stanovnistva ima poverenje u Vladu i tim rezultatom smo prvi na listi.Uz to 81% smatra da je ekonomska situacija dobra!
Treba on jos da radi da bi dostigao druga Starog iz najboljih dana - 101% ili Sadama iz njegovih najboljih - 102-103%.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...