Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

Da te ne zanima uopste onda ne bi citao temu a ti jos plus i pises na njoj cool.gif Pitam te za opkladu? :P
Citam teme koje su aktuelne, a Kesic me nervira skoro kao Marko Zivic :)Ti si vec izgubio opkladu, ne znam sto se kladis kad ti ne ide :P
Link to comment
Citam teme koje su aktuelne, a Kesic me nervira skoro kao Marko Zivic :)Ti si vec izgubio opkladu, ne znam sto se kladis kad ti ne ide :P
Ako tako mislis sto neces da prihvatis?
Link to comment

Evo, ako se Kesić pojavi opet u Fajrontu Beri mora da napiše Dule, Dulence, napravi mi detence! a ako je Kesić stvarno izjeban Lošmi sixer mora da apstinira metar dana od pdfova koje mu Ikar odredi. Odnosno sve obrnuto. :DMože? Nije tu Toni pa sam se prihvatio uloge bukmejkera.

Edited by McCabe
Link to comment
Opa bato!Nek neko zove Ikara, ja ne smem.
Ne znam sto mesas tog usera u celu pricu?! Ajde ovako, posto ja gore prolazim u svakom slucaju, ja necu pisati nista na pdf sport i mediji nedelju dana, ako se u sledece 2 emisije pojavi Kesic kao voditelj, a to za pesmicu mi odgovara ako Beriju odgovara :D "Kazna" tece otkad se Kesic pojavi ili ne pojavi na Foxu u svojoj emisiji i ne odnosi se na pdf SP2010.
Link to comment

Izgleda da je sva ova priča sa Kesićem, njegova navodna "internacionalna" karijera, traže ga vodeće francuske televizije, kao radiće emisije za dijasporu, bla-bla, u stvari pokušaj jedne velike ispale. Nešto slično kao kada je Brakus u svojoj emisiji najavljivao da prelazi na Radio S ili RTS, ne sećam se više ... Obojica su u tom trenutku pomislila da bi to bio dobar štos da uvuku čitavu javnost u celu tu izmišljenu priču, da provere pulsiranje nacije, kako će reagovati ... Jer da ovo sve nije fingirano, Maki Kilibarda nikada ne bi došla u premijerni Fajront novog voditelja s obzirom da je intimno u veoma dobrim odnosima sa Kesićem ...

Edited by stoka
Link to comment
Probao sam da gledam onu lošu kopiju sinoć i nisam mogao isuse.gif Kesić rules!!!
To je isto kao kada bi "Utisak neđelje" umesto Olje Blebećković vodila Branka Nevistić!Mada, kad bolje razmislim ... Edited by stoka
Link to comment

i ne mesaju se preterano u svoj posao. Ok, priznajem, los je primer, Matic nije toliko odbojan kao Kesic, a Hadzi Dragan definitivno jeste...U svakom slucaju, bez obzira da li je njegov odlazak stos ili ne, emisije je trash.

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...