Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

zabranjujem Laletu da me ne tumaci i/ili citira! nas dvojica imamo problem u komunikaciji: onomad kad mi je meto post u minijature, uspeo je da ga potpuno upropasti svojim kreativnim inputima. mimikrija i persiflaza idu, razumevanje texta - nesto slabije.kdp i fajront su slicni u tome sto se sprdaju sa ljudima posto ih etiketiraju kao luzere (i to uglavnom na osnovu sumnjivih trzisnih kriterijuma). razlika je u tome sto to kesic radi dosledno, a kdp je shizofren u toj bedastoci jer nastupa iz kontexta ovog foruma, koji je, jeli, alternativno mesto i na njemu - pretpostavlja se - pisu ljudi koji su, na neki nacin, gubitnici u ovom sistemu. i zato je kdp neuporedivo ogavniji. to sto empejac misli da je u tome sto radi duhovitiji od kesica - to je vec 2. stvar...
mp40 je izmislio smeh za kesica...to i nije neka pohvala vec samo konstantujem da, u poredjenju sa svakim ko ima iole smisla za humor kesa deluje ko fra jorge iz imena ruze, to jest drzi da je smeh djavolovo oruzije i zeli nam ga svima ogaditi.inace u pravu si: ovaj forum ima neki diskretni sarm luzerstva.
Link to comment
  • 1 month later...

Gledao sam malo sinoć Fajront Republiku. Iako Kesic ide od KDP preko Nije Smesno i ponekad ubode i Laugh topik, ipak ima muda da pita i neke interesantne stvari. Pitao je Milku Forcan šta misli o poredjenju između Miškovića i Mr. Burnsa ... ili, Marijana Mateus je rekla da joj je bitno kod muškarca da je voli i da ona njega voli, na šta je ZK odvratio ironično "ma da, samo to je važno" . definitivno ovako sročeno nije smešno, ali je stvarno bilo, majkemi.

Link to comment
Kecio sam trenutak kad pita Milku Forcan koji joj je omiljeni bend, na sta ona odgovara: Van Gogh. :Hail: A sta je odgovorila za ovo poredjenje Miska i Brnsa?
Zbunjeno odgovorila da nije cula za to poredjenje. :DA kad je zamolio da kaze neku misao, ona pitala - iz koje oblasti cool.gif
Link to comment
  • 2 months later...
Šteta što nisam uspeo da naletim ni na jednu duhovitost. Valjda nemam sreće, pa zato mislim da ovde nema humora...
nemoj tako. ja sam se jednom pre par meseci nasmejao.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...