Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

realno, taj kesic nikada nece dostici dno na kojem se nalazi kdp. naravno, jadno je da se on sa te pozicije sprda sa isfrustriranim ljudima, pogotvo kad je sam tako isfrustriran, ali i takav njegov ventil je monti pajton za onu sramotu od kdpa.edit: emisija je daleko bolja od konkurencije.

Edited by fancy claps
Link to comment

Dezinformator je imao otprilike jednu dobru foru godishnje i uglavnom se svodilo na Kesicevo kreveljenje, gde je verovatno glavni adut bio "jebote, ovaj Kesic nije normalan!!!!11" faktor.

Link to comment
realno, taj kesic nikada nece dostici dno na kojem se nalazi kdp. naravno, jadno je da se on sa te pozicije sprda sa isfrustriranim ljudima, pogotvo kad je sam tako isfrustriran, ali i takav njegov ventil je monti pajton za onu sramotu od kdpa.edit: emisija je daleko bolja od konkurencije.
A sta je konkretno konkurencija ovoj emisiji? Nemoj samo molim te da kazes Kursadzije.
Link to comment
Nije spominjao ovaj forum, vec onaj tamo bezveze.
Prati on i ovaj forum... Spomenuo je "Prokleti bili" :lol: Nešto razmišljam, kad već kažu da je svojim humorom na tragu Endija Kaufmana, bio bi fazon da mu bude gost neko od citiranih forumaša, i da pusti emisiju bez imalo cenzure... Ili da se rve/boksuje u ringu sa nekim od onih koji ga pljuju... :wicked: Edited by Quizmaster
Link to comment

zabranjujem Laletu da me ne tumaci i/ili citira! nas dvojica imamo problem u komunikaciji: onomad kad mi je meto post u minijature, uspeo je da ga potpuno upropasti svojim kreativnim inputima. mimikrija i persiflaza idu, razumevanje texta - nesto slabije.kdp i fajront su slicni u tome sto se sprdaju sa ljudima posto ih etiketiraju kao luzere (i to uglavnom na osnovu sumnjivih trzisnih kriterijuma). razlika je u tome sto to kesic radi dosledno, a kdp je shizofren u toj bedastoci jer nastupa iz kontexta ovog foruma, koji je, jeli, alternativno mesto i na njemu - pretpostavlja se - pisu ljudi koji su, na neki nacin, gubitnici u ovom sistemu. i zato je kdp neuporedivo ogavniji. to sto empejac misli da je u tome sto radi duhovitiji od kesica - to je vec 2. stvar...

Edited by fancy claps
Link to comment
Znači, mogu da te tumačim i/ili citiram?
edit 3: auu. ipak imas problem sa citanjem! znaci da MORAS (da me tumacis i/ili citias)! :wub: Edited by fancy claps
Link to comment
  • 5 months later...

2. sezona FAJRONT REPUBLIKEPocinje u cetvrtak 10. septembra.Na veliku radost svih fanova i veliku zalost internet onanista koji su predvidjali citiram "zavrsice ko Zivic i Lane Gutovic",nastavljamo nasu emisiju.Hahahahahaaaa eto im,nek jedu govna Snimanja krecu vec od ponedeljka,ocekujem "stare" Republikance i radujem se mozda nekim novima.ZK

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...