Jump to content
IGNORED

****** NOVOGODISNJI KVIZ 2009. **************[RATED PPP]

3opge

Recommended Posts

1. FIlm za 31. decembar u 23.55 [pod uslovom da ste toliki filmatik da tada gledate filmove]2. Film za 1. Januar u podne [ako ste budni]3. Film koji biste gledali sa voljenom osobom [ako ste toliko ludi da sa njom gledate filmove]4. Film koji vam uvek razvedri zivot5. Scena za koju biste voleli da vam se stvarno desila u zivotu6. Glumac/ica sa kojim biste cekali 2009.

SRECNU NOVU 2009. ZELI VAM MODERATOR NAJUTICAJNIJE DISKUSIJE O FILMU DANAS!!!!

post-9-1229645362.jpg

Edited by 3opge

jebote, koji si ti ludak1. Debbie Does Dallas2. Shane3. T2: Judgement Day4. The Big Easy5. poslednja iz Kad Budem Mrtav i Beo6. Scarlett uz partiju domina i dobro lo-be (u pozadini Modern Lovers)

Edited by MocaVukotic
haha....još malo pa da kao Kreša počneš sa Weekend special-ima :)1. filmatik?:) Vertigo2.Povratak u budućnost3.ESOSM4.Midnight run5.da zazvoni zvono6.Monika :wub:
postarica, 2. put?

6. Cekao bih Novu godinu sa Evom Green. To valjda svi vec znaju. :rolleyes:Ostalih pet tacaka ne bih ispunio, iz opravdanih razloga (videti tacku 6). :D

6. Cekao bih Novu godinu sa Evom Green. To valjda svi vec znaju. :rolleyes:Ostalih pet tacaka ne bih ispunio, iz opravdanih razloga (videti tacku 6). :D
Sladzo, ne zezaj, mora i ona nekad na depilaciju

Kada bih se mogla odlučiti za samo jedan film bilo bi super... :rolleyes: 1. Big Lebowski/ Bad Santa 2. Back to the Future/ Labyrinth/ The Goonies3. Eternal Sunshine of the Spotless Mind/ Wild at Heart :wub: 4. Flight of the Navigator5. Wicker Park; scena na kraju, kada se konačno nađu na aerodromu.6. 3 je magičan broj: Katherine Moennig i Hugh Jackman. Zabava zagarantovana. ^_^

1. Do poslednjeg daha2. Varljivo sunce3. Kramer protiv Kramera4. 12 gnevnih ljudi5. Da sam bio Dejvid Boumen sa kraja Odiseje.6. Bilo koja kojoj su ostali milioni kojih se mora rešiti pre kraja 2008, tako što će ih poklanjati osobama oko sebe.

Ko je provalio sifru za Zorketov nalog, narpravio ovaj topik i jos stavio smajlija? Vratite nam naseg namcora, sta ste uradili sa njim?!1. Prva nova godina koju cu docekati u papucama i sorcu i da gledam filmove? Tesko... al ako me vezu za stolicu trazio bih Big Lebowsky da pogledam sa VD-om brata2. Amarcord, premotao bi ponovo scene iz prodavnice duvana i sa baronovim paunom da gledam dva puta.3. Arsenic and Old Lace, da se smejemo zagrljeni i umorni4. Spooky Fish epizoda South Parka. Tu je dotaknuto savrsenstvo. 5. Da budem na Babetinoj gozbi6. Cugajuci celo vece sa Klunijem i Grantom

Edited by Hustler
Ko je provalio sifru za Zorketov nalog, narpravio ovaj topik i jos stavio smajlija? Vratite nam naseg namcora, sta ste uradili sa njim?!1. Prva nova godina koju cu docekati u papucama i sorcu i da gledam filmove? Tesko... al ako me vezu za stolicu trazio bih Big Lebowsky da pogledam sa VD-om brata2. Amarcord, premotao bi pnovo scene iz prodavnice duvana i sa baronovim paunom da gledam dva puta.3. Arsenic and Old Lace, da se zajebavamo zagrljeni i umorni4. Spooky Fish epizoda South Parka. Tu je dotaknuto savrsenstvo5. Da budem na Babetinoj gozbi6. Cugajuci celo vece sa Klunijem i Grantom
haha slucajno mi se omaknuo smajli sad cu da ga eutanaziramedo: amarcord je odvec ziheraski gledao sam ga 20 puta sigurno Edited by 3opge
  • Create New...