Jump to content
IGNORED

Electro prćija


Idioteque

Recommended Posts

On 9.8.2020. at 20:57, I*m with the pilots said:

 

Kapiram da nije ovo (i starije je jedno deset godina), ali si me podsetio na nju:

 

 

 

*mada je ova live verzija bolja

 

 

 

Nije to. 😁

Link to comment
On 8.8.2020. at 20:23, number_9 said:

Unapred se izvinjavam ako ovo nije pravo mesto za pitanje, a gotovo sam siguran da nije. Elem, već danima lupam glavu i nikako ne mogu da nađem kako se zove jedna pesma. U pitanju je neka Ministry of sound kompilacija iz otprilike 2009. Na spotu je sve vreme neka brutalna riba koja pliva u bazenu. Ako neko zna, častim pivo 😁

Mozda ova? 

https://youtu.be/5Ft8yL7VLR4

Link to comment

 

ovo mi je jedna od boljih ambijentalnijih traka na koju sam naleteo u poslednje vreme : ima tu razlivenu lo-fi produkciju koja mi uvek odgovara, šum trake, narativ sa hauntološkim (ili psihogeografskim) podtekstom, a melodijski deo ne bi mogao biti više Ñaka Ñaka koji je u svakom slučaju Sartr tehna :heart:

 
 
 
 
Link to comment

LOL :) Šteta za minijature, možda bi se dobro složilo ili slošilo posle sage o novom spotu Repetitora :violin:

 

ed: pošto se oftopičiti ne sme, ako smem da biram jednu stvar za odlazak u paramparčad, biram

 

 

Link to comment
On 15.8.2020. at 0:17, palfoot said:

LOL :) Šteta za minijature, možda bi se dobro složilo ili slošilo posle sage o novom spotu Repetitora :violin:

 

ed: pošto se oftopičiti ne sme, ako smem da biram jednu stvar za odlazak u paramparčad, biram

 

 

 

kad sam ovo prvi put cuo pre par godina slusao sam je non-stop na repeatu jedno dva dana.

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 26.8.2020. at 1:22, 189- said:

 

kad sam ovo prvi put cuo pre par godina slusao sam je non-stop na repeatu jedno dva dana.

aha, rstva proganja :ph34r:

 

isto sa stroboskopika, koji nešto ne gotivim zbog mnogo indastrijal tehna koji mi ide na nerve jer ga malo ko uradi ok, još jedan, nešto psihodeličniji masterpis muzičke napetosti i navlaka, ova eomac rstva koja je baš zvučala moćno u dragstoru kada ju je zavrteo u svom setu. 

 

 

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...