Jump to content
IGNORED

Electro prćija


Idioteque

Recommended Posts

odes na pandorin, a mozes i na last.fm-ov radijo, ukucas Underworld i cekas biggrin.gif ja jos uvek nosim Underworld live album svuda sa sobom..... i ne mogu da pronadzem nista slicno a tako dobromozda ti se svidi industrial trance, Juno-ov album Shango ima vrlo slicnu energiju;

Link to comment

Mogu da preporucim "Each Path a Remix" od Mick Karn-a. Dosta je drum'n'bassichno, svidelo bi se 1 Helli.Inace mi se vrlo svidja kako vozi "Nato" od Laibacha, bas me zivo zanima jel palo na pamet nekom da to remiksuje, dalo bi se. Prepuno je zlog duha kakav samo oni mogu da odaslju.

odes na pandorin, a mozes i na last.fm-ov radijo, ukucas Underworld i cekas
Jos uvek nemam wi-fi u kolima. Za to mi najvise treba, kad vec ne moze da se pije i vozi kao u stara dobra vremena (onda bi valjao neki driving blues).Naci cu ja vec nesto... Edited by Indy
Link to comment
Mogu da preporucim "Each Path a Remix" od Mick Karn-a. Dosta je drum'n'bassichno, svidelo bi se 1 Helli.
За тaj aлбум Мика Карна могу да се закунем да сам га слушао, али од тих драменбејсичних радова могу само да се сетим "Tревелерс дајари" са "Ликвид глас". Мораћу поново да га украдем, мрзи ме да ровим по архиви.
Inace mi se vrlo svidja kako vozi "Nato" od Laibacha, bas me zivo zanima jel palo na pamet nekom da to remiksuje, dalo bi se.
Ремиксе имаш на "Anthems", мада ми се и није специјално допало, сем овога:http://www.youtube.com/watch?v=KnxjZBMHeuI"ВАТ" ме иначе много боље вози од "НАТО".Хајлајт:http://www.youtube.com/watch?v=CnFCT_iJvqY Edited by Hella
Link to comment

Super je WAT, samo sam njega mnogo vise izraubovao od Natoa. Slusam i Volk regularno, ali nije za kola. Sem toga, uvek mi se nekako place kad dodje Rossiya, ne znam zasto. Treba me u 1 gulag.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...