Jump to content
IGNORED

Electro prćija


Idioteque

Recommended Posts

za u auto;
Čekiraj Lange - Harmonic Distortion album, i posebno istoimenu stvar, ako već nisi. To bi tebi trebalo da se dopadne, sudeći po potpisu. A skroz je za auto.Enivej, vrtim Closer Musik - After Love album, i vidim da je Matias Aguyo radio na istom - a takođe gostuje u KCG-u početkom septembra. Pa eto preporuke za ivent, jedan od interesantnijih muzičara sa Kompakta lejtli. Edited by kovik
Link to comment
Čekiraj Lange - Harmonic Distortion album, i posebno istoimenu stvar, ako već nisi. To bi tebi trebalo da se dopadne, sudeći po potpisu. A skroz je za auto.
dj Lange? uopste ne mogu da nadzem taj album... imas neki linak za download, slsk, nesto.. ? kapiram da bi mi se jako svido
Link to comment
Čekiraj Lange - Harmonic Distortion album, i posebno istoimenu stvar, ako već nisi. To bi tebi trebalo da se dopadne, sudeći po potpisu. A skroz je za auto.Enivej, vrtim Closer Musik - After Love album, i vidim da je Matias Aguyo radio na istom - a takođe gostuje u KCG-u početkom septembra. Pa eto preporuke za ivent, jedan od interesantnijih muzičara sa Kompakta lejtli.
Harmonic MotionA za Matiasa sve preporuke i od mene, a jos i vise ako je koncert a ne DJ set.
Link to comment
Harmonic MotionA za Matiasa sve preporuke i od mene, a jos i vise ako je koncert a ne DJ set.
Je, Motion. Čim sam napisao video sam da nešto ne štima :DA Matiasovi setovi su navodno polu live act - peva, svira, pleše, žonglira. Latino, voli da se tetrebiše. Edited by kovik
Link to comment
pa jeste, ali ima live sam (pomalo, u sklopu seta i koliko je raspolozen) a ima i sa bendom. A cekiraj i BRAKE!, ako vec nisi, to mu je side project. Meni se dopalo.
Biće solo.BRAKE! nisam stigao da preslušam, previše nove muzike mi je ušlo u rotaciju u poslednje vreme. Ali ako iole liči na Closer Musik, biće super. Edited by kovik
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Trazim preporuke za drogiranje 1 elektronikom. :) Koordinate Underworld. Treba da je nesto kraftwerijanski lean, mean, tripichno i da traje minimum 1 sat, idealno duze (mislim album, a individualne stvari takodje sto duze, to bolje.) Mnogo se vozi i potrebno je preko, a sem toga skidam se s mjetala.Hvala unapred, hvala unapred, hvala unapred, hvala unapred, chk chk, hvala unapred...PS. Sto vise instrumentalano, sto manje vokala, a ako ima onda nesto cool, kao Everything Everything... ili Я твой слуга, я твой работник

Link to comment
... retko koji vocal trance mi se svidi.. vokali tu uglavnom kvare trip ...
... Sto vise instrumentalano, sto manje vokala, a ako ima onda nesto cool, kao Everything Everything... ili Я твой слуга, я твой работник
Pazi, tek sad ovo videh. :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...