Jump to content
IGNORED

Electro prćija


Idioteque

Recommended Posts

tocno.mikser - silosi zitomlina - industrijska zona luke beograd28.5 t.raumschmiere29.5 maurice fultonuz bozju pomoc za otvaranje 25.5 bice i trevor jackson ali da ne ureknem.

Edited by gazza1
Link to comment
Stavio Lotusa da se skida, Warpu se veruje. Avaj, ni C od Carla Craiga na SoulSeeku. :(Nego, da li ste familijarni sa ovim sefom? Drugar mi ga predocio. Dolazi u KC Grad 28. Nisam fan minimala ali ovaj Commodore 64 pristup mi je neodoljiv skroz.
dobar je marc houle, svirao pre par godina na exileu.
Link to comment
Stavio Lotusa da se skida, Warpu se veruje. Avaj, ni C od Carla Craiga na SoulSeeku. :(
google Etienne_Jaumet-Night_Music__Carl_Craig_Remixes_-_DNO240_-2009-E

meni se ne svidja

Edited by najgori
Link to comment

volim ja raznu muziku a pogotovu detroit pionire - millsa, maya..., ali craiga u poslednje vreme bas i ne.doduse svidja mi se npr.Carl_Craig___Moritz_von_Oswald_-_Recomposed_-_New_Mixes_By_Ricardo_Villalobos___Carl_Craig

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Kakav je kralj onaj raumschmiere pa to je neopisivo! Flasa vodke, snosaj sa zvucnikom, nenormalna mimika...I povrh svega 3 sata selekcije za vristanje. A volim i kad je miks tako smiksan da nije žanrovski stopljeno nego onako, lepi jasni prelazi. A opet smiksani... Ako me razumete...

Edited by McCabe
Link to comment
Kakav je kralj onaj raumschmiere pa to je neopisivo! Flasa vodke, snosaj sa zvucnikom, nenormalna mimika...I povrh svega 3 sata selekcije za vristanje. A volim i kad je miks tako smiksan da nije žanrovski stopljeno nego onako, lepi jasni prelazi. A opet smiksani... Ako me razumete...
Hteo ovako nesto da napisem. Jebotekurac, covek pokidao!
Link to comment

meni gotivan taj old school pristup, upiskio sam se od srece kad je zavrteo neku verziju energy flash od joey beltramarealno osvezenje u moru iskuliranih i uobrazenih DJs, covek je ozbiljan zabavljac (i jos veci bolid)

Link to comment

Meni se muzika svidela na momente, a njegov "sou" mi je debilan, covek se ponasao kao da zabavlja gomilu klinaca na hemiji i to je lose radio, a ni muzicka podloga mu nije adekvatna za tako nesto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...