Jump to content
IGNORED

VasUdav Pliskin


Аврам Гојић

Recommended Posts

Strasno! A ja tebi preporucujem posmatranje! Ti stvarno ne volish ljude! PSa nisi ni pazljiv u citanju pre osudjivanja! Tek toliko... nekoliko cinjenica si ispustio iz vida... ali tebi to nije bitno. Tebi je ocigledno bitno napasti! Ako vishe volish zmije nego ljude, samo napred.... uzivaj u sebi i svemu sto mislis, ali molim te, nemoj mene vise spominjati, ja nisam vishe ovde! Izvinjavam se narode, ali ja odoh! Ovakve ne podnosim, pa ni na forumu, u mom drustvu! Zao mi je, moj Debi ce uskoro biti obrisan sa ovog topika, jer ne zelim ni da ga gledaju neki!Pozdrav ljubiteljima maca... uzivajte u svojim ljubimcima! Opet se izvinjavam svima normalnima koji ste morali da trpite ovo...
MMMila, nema razloga da brises sliku svog ljubimca ni da odlazis sa topika jer ovo jeste topik za ljubitelje maca i vlasnike istih i nama jeste mesto ovde i mesto je da postujemo slike nasih cetvoronoznih, dlakavih, umiljatih njuskica :rolleyes:
Link to comment
Ja samo da podsetim da postoje i osobe koje imaju neodoljivu zelju da muce zivotinje, pa i macke, nazalost. Nisu, dakle, samo zmije, zabe, misevi, pacovi i jos neke vrste ugrozene od takvih ljudi. Ali treba razlikovati umobolnike koji vole da muce i ubijaju zivotinje i ljude koji se suoce s neizmernim strahom pred nekom zivotinjom.Ja sam protiv maltretiranja i ubijanja bilo kojih zivotinja, ali razumem i panican strah od nekih, iako se meni to dosad nije desilo, ali ne kazem da nece. Verujem da mnogi dele moje misljenje, pa i MMMila, jer osobe koje vole bilo koju vrstu zivotinja saosecaju s bilo kojom mucenom vrstom.Ali afekat je cudo!Vasudevo, imas li ti nekog zivotinjskog kucnog ljubimca?
Imam, dve macke. Imam zivotinje od kada znam za sebe. Zmije su medju mojim favoritima, ali mislim da se moja bolja polovina ne bi slozila sa drzanjem jedne.Inace, vidim da ste fina osoba, pomirljiva. Medjutim, niste, izgleda, procitali sta je mmmila zapravo uradila:Elem, istim putem, preko stolica, naoruzana grabuljama i lopatom, vratila sam se u sobu! Grabuljama izvucem krevet, lopatom naciljam odmah iza glave, pa onda onako stojeci na hoklici, u klompama, sledecih 15 minuta sam gledala kroz prozor, zvizdukala i cvrsto pritiskala nesrecnicu!Kada je seka kasnije tog dana dosla kuci, ispod lonca (najveceg, koji mi je slucajno bio pri ruci) u dvoristu nasla je ubijenu zmiju, sitno iseckanu na komadice! Naime, kada sam je nekako (posle sledecih pola sata samokontrole) iznela napolje, od besa sam je tako udarala, udarala, udarala, udarala, udarala onom lopatom... Da mi se ovo desi, mislim da bih sedam dana proveo u kuci razmisljajuci o svemu, proslosti, roditeljima, smislu zivota, dusi...a onda bih otisao kod psihologa da malo porazgovaram sa njim. Kada sam procitao ovaj opis iracionalnog sadizma koji se pravda fobijom prevrnuo mi se zeludac. Ali, `ajde: prastaju se i gore stvari, sta zamese babe i tetke sa svojim retardiranim pricama - sto pametnih ljudi ne moze da popravi. Moj problem lezi u tome sto ne shvatam kako opis ovog dogadjaja neko moze da isprica kao anegdotu o maci. To je anegdota o posledicama histericnog straha, to je anegdota o tome kako nas predrasude pretvaraju u ubice, a ne anegdota o maci. Edited by vasudeva418
Link to comment

Pa dobro de, ali ne vidim da je ovde i vreme i mesto da se raspreda nadugacko o tom dogadjaju. Ovde treba da uzivamo u macjem rodu. Umesto sto trazis split, trebalo je da otvoris zasebnu temu o ubijanju zivotinja.A sto se tice fobija i izmisljenih fobija... Hm... Moram priznati da nemam fobiju ni od koje zivotinje, ali srecem ljude koji imaju fobiju od paukova, neki cak i od najsitnijih buba. I sta sad... Ako ja nemam takvo "fobicno" iskustvo, ne mora da znaci da smatram kako fobije ne postoje. Ja smo imam srecu sto ne patim ni od jedne.Oprosti MMMili, ili ako ne mozes da oprostis, otvori posebnu temu o nicim opravdanom mucenju i ubijanju zivotinja. Ali, bez obzira na sve, mislim da ne treba ovako forumski lincovati osobu zbog toga. Za osude postoje sudovi, a mi smo ovde samo sitni forumasi... Eh...

Link to comment
Pa dobro de, ali ne vidim da je ovde i vreme i mesto da se raspreda nadugacko o tom dogadjaju. Ovde treba da uzivamo u macjem rodu. Umesto sto trazis split, trebalo je da otvoris zasebnu temu o ubijanju zivotinja.A sto se tice fobija i izmisljenih fobija... Hm... Moram priznati da nemam fobiju ni od koje zivotinje, ali srecem ljude koji imaju fobiju od paukova, neki cak i od najsitnijih buba. I sta sad... Ako ja nemam takvo "fobicno" iskustvo, ne mora da znaci da smatram kako fobije ne postoje. Ja smo imam srecu sto ne patim ni od jedne.Oprosti MMMili, ili ako ne mozes da oprostis, otvori posebnu temu o nicim opravdanom mucenju i ubijanju zivotinja. Ali, bez obzira na sve, mislim da ne treba ovako forumski lincovati osobu zbog toga. Za osude postoje sudovi, a mi smo ovde samo sitni forumasi... Eh...
Sto se mene tice, zavrsio sam, necu vise unistavati ovaj topic. Mod, molim split, a sto se mene tice i split moze da se zakljuca - editovane rasprave vise nisu rasprave.Sledeci moj post ovde bice o mackama, i izvinjavam se svima koje sam iznervirao - osim MMMili.
Link to comment

Zaista, da li je u redu minirati temu zbog teksta koji nije o mackama, koje su tema onog topika, i koji je pri tom na drugom sajtu, i da li je u redu kopirati delove teksta koji nije s ovog foruma?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...