Jump to content
Sign in to follow this  
Кристофер Лумумбо

Plivanje

Recommended Posts

Zaz_pi

Cavic i Lendjer u finalu. Cavic najbolje vreme.

Parsons

markovic i siljevski u polufinalu na 200 slobodno.i miroslava najdanovski na 100 slobodno

Edited by Parsons

MrX

Cavic peti, Lendjer sesti na 50 delfin, videcemo kako ce biti na 100 koja i jeste olimpijska disciplina.Najdanovski u finalu. Ona je obicno bila dobra na mediteranskim i univerzijadama, dok je na vecim takmicenjima uglavnom statirala, finale na EP je za nju sjajan rezultat.Stjepanovic jutros otplivao sesto vreme i usao u polufinale.

Parsons

lendjer sedmi ;) najdanovski je najprijatnije iznenadjenje do sad.petar petrovic opet medju poslednjima na 50 ledjno.stjepanovic nesto slabiji od najboljeg rezultata ove godine, ali bice jako tesko da ne kazem nemoguce do medalje.meni se ipak dopada sto imamo prvi put gomilu dobrih plivaca, iako smo za sad bez medalje na ep

Edited by Parsons

Parsons

1:56,84 :Hail: :Hail: :Hail:

MrX
meni se ipak dopada sto imamo prvi put gomilu dobrih plivaca, iako smo za sad bez medalje na ep
Mi smo na EP poslali najjacu reprezentaciju, dok masa drugih ekipa (recimo Rusiju predstavljaju oni koji su na nacionalnom takmicenju bili 3. i 4. u svojoj disciplini dok prvo dvoje se spremaju za OI) nije, tako da i to treba uzeti u obzir.Nadja rutinski u polufinalu sa drugim vremenom, bice zanimljivo videti Stjepanovica veceras.

werbatim

1:57:06Jos jedna solidna trka, dovoljna za peto mesto. I da je isplivao jucerasnje vreme, opet bi bio peti.Bravo za Velju! Sad Nadja.Nadja lagano u finale, cetvrto vreme ukupno

Edited by werbatim

Parsons
Bravo za Velju! Sad Nadja.
pa to pricam, svaki dan neko od nasih u borbi za visok plasman.sutra cavic i lendjer na 100 leptir i nadja finale, prekosutra stafeta 4x200.postajemo evropska plivacka polusila :D

MrX
postajemo evropska plivacka polusila :D
Definitivno nas ima vise nego susjeda sto je do pre koju godinu bilo nezamislivo.Veceras ce bas biti zanimljivo. Nadja pliva finale, a jutros su pored sigurnog Milorada plasman u vecernja polufinala izborili Lendjer i Siladji i to sa devetim vremenima sto znaci da ce biti velika borba za finale.

Timmi

nasi lagano u finalu s drugim i trecim vremenom polufinala. izgledalo je da cavic ima jos rezervi posto je vodio ubjedljivo do 10m do kraja i onda usporio.

nezvanova
Definitivno nas ima vise nego susjeda sto je do pre koju godinu bilo nezamislivo.Veceras ce bas biti zanimljivo. Nadja pliva finale, a jutros su pored sigurnog Milorada plasman u vecernja polufinala izborili Lendjer i Siladji i to sa devetim vremenima sto znaci da ce biti velika borba za finale.
vec jednom primetila regionalnu superiornost, al' istina temo na muzici, kako banacanke nose snjur u savremenoj srpskoj muzici /zebeljan, vrebalov/. A sada samo da dodam da i u plivanju banacanke i banacani ubedljivo drze primat /higl, najdanovski, lendjer, siladji/. a to su dve stvari koje najvolijem u zivotu - plivanje i mjuzu :wub: viva la banat!

MrX

Nekako sam od Nadje ocekivao bolje vreme u odnosu na juce jer ipak to nije sprint i ovde se moze donekle kalkulisati, ali ocigledno da je to to. Na OI ce se za medalju plivati ispod 2,24 , a u finale ce se ulaziti sa 2,26 sto nece biti nimalo jednostavno.Imamo kvantitet, ali izgleda da je samo Cavic kandidat za medalju, a nekako mi brzo postao medju najstarijim u svojoj disciplini. Ipak, Stjepanovic bi mogao biti dobar naslednik pa da se bori za medalje vec od sledeceg EP.

Далибор

Cavic ZLATO! Lendjar 4. !!svaka cast momci!!

Giggsy

Najbolji rezultat sezone. Bravo majstore :Hail:

Timmi

ja, idiot, zaboravio. al je razvalio jbt. steta za lenedjera, s vremenom iz polufinala uzeo bi bronzu.

Sign in to follow this  

• Create New...