Jump to content
Sign in to follow this  
Кристофер Лумумбо

Plivanje

Recommended Posts

Team_Penske

Stjepanovic

Parsons

a ime?hvala.koliko znam, a ne znam mnogo, samo 2 predstavnika 1 drzave mogu biti u 1 disciplini na sp i oi.tako da imamo problem na 100 leptir - cavic, lendjer, stjepanovic :unsure:

Delija67

Mislim da mogu 3

werbatim

Mogu i 4, ali u finalu mogu biti samo dva (moguce da je i u polufinalu 2, nisam siguran).A Stjepanovic pliva i na 200 m...

MrX

U Holandiji EP u malim bazenima, mi sa 4 predstavnika, ali bez Nadje, Lendjera, Cabe i Milorada svako polufinale je uspeh.Zna li neko koliko je oboreno svetskih i evropskih rekorda u velikom bazenu tokom 2010. i za koliko je to manje u odnosu na 2009.?

Feindouno

Uhvatio sam slucajno juce trku Miroslave Najdanoski, plasirala se u finale sestim vremenom ukupno.

teacher

Mislim da je to odavno zabranjeno pravilima. Mora da izroni pre 1/3, valjda.

Zli Gli

Valjda je dozvoljeno 15m plivati pod vodom, tako nesto.

Timmi

naravno da je zabranjeno, 15 metara je granica.

MrX

Најбољи српски пливачи Нађа Хигл и Милорад Чавић предводиће национални тим на Европском шампионату, које ће се од 21. до 27. маја одржати у мађарском Дебрецину.Хигл ће се такмичити у својој најјачој дисциплини 200 метара прсно, док ће се Чавић пливати 50 и 100 метара делфин.На шампионату Европе учествоваће још деветоро српских репрезентативаца: Мирослава Најдановски (50 и 100 метара слободно), Радован Сиљевски (100 и 200 слободно), Ђорђе Марковић (200 и 400 слободно), Петар Петровић (50 и 100 леђно), Иван Ленђер (50 и 100 делфин), Чаба Силађи (50 и 100 прсно), Стефан Шорак (200 ,400 и 1500 слободно), Велимир Стјепановић (200 делфин и 400 слободно) и Борис Стојановић (50 и 100 слободно).Србија ће први пут имати представнике у свим штафетама мушког програма, 4 x 200 слободно, 4 x 100 мешовито и 4 x 100 слободно.Пратећу екипу чиниће савезни тренер Дејан Пејиновић, тренери Себастијан Хигл, Крис Тајди и Петар Поповић, физиотерапеут Марко Буквић и шеф мисије, генерални секретар Владимир Анушић.На шампионату Европе учествоваће око 45 репрезентација и више од 500 пливача са старог континента.Eurosport prenosi kvalifikacije od 9,30 i finala od 17,00.

Parsons

zna li se tacno ko pliva 4x100 slobodno i 4x100 mesovito?4x200 slobodno su sorak, markovic, siljevski i stjepanovic. nadam se i na oi.

Parsons

prvi dan, kvalifikacije, ucinak nasih do sada:100 prsno: Caba Siladji 19, bez polufinala400 slobodno: Sorak 11, Markovic 13, Stjepanovic 26, bez finala100 ledjno: Petar Petrovic poslednji, sto ne uliva bas optimizam pred 4x100 mesovito...nastavice se

Parsons

50 leptir: cavic 23.70 drugo vreme kvalifikacija, lendjer 24.14 ukupno 14, obojica u polufinalu vecerasjos je preostao nastup stafete 4x100 slobodnoedit: javite ovima sa b92 da nema polufinale na 400 slobodno :Dedit 2: stafeta deveta, bez finala

Edited by Parsons

Sign in to follow this  

• Create New...