Jump to content
IGNORED

LEVERAGE


jms_uk

Recommended Posts

  • 1 month later...

u 6 epizodi glupi Amerikanci nisu mogli da slikaju Beograd iz vazduha ili bar ukradu neku od postojecih slika, nego su prikazali BUDIMPESTU. Seljaci!Znaci...produkcija na - beskonacno...ovo je sramota za americku filmsku industriju... da su bar koristili internet imali bi i slike i snimke koji im trebaju..... katastrofa...Autobus iz "Ko to tamo peva", zene u nekim nepoznatim narodnim nosnjama, auto tablice koje ne postoje... pise SRB i BG (cirilicom)... ko nije gledao, trebalo bi da se malo nasmeje. Epizoda je krsh i po prici i po glumi i po sadrzaju...

Edited by Milosh76
Link to comment
  • 3 weeks later...
Mislim da ce za 30 godina ovo da izgleda kao Charlie's Angels danas.
za 30 godina - niko se nece secati ove serije ... pre ce se secati Č.A. nego ove serije Ova serija mu dodje US odgovor na UK Hustle ili se to samo meni cini :unsure:
Link to comment
u 6 epizodi glupi Amerikanci nisu mogli da slikaju Beograd iz vazduha ili bar ukradu neku od postojecih slika, nego su prikazali BUDIMPESTU. Seljaci!Znaci...produkcija na - beskonacno...ovo je sramota za americku filmsku industriju... da su bar koristili internet imali bi i slike i snimke koji im trebaju..... katastrofa...Autobus iz "Ko to tamo peva", zene u nekim nepoznatim narodnim nosnjama, auto tablice koje ne postoje... pise SRB i BG (cirilicom)... ko nije gledao, trebalo bi da se malo nasmeje. Epizoda je krsh i po prici i po glumi i po sadrzaju...
Kanda bi ti trebalo da napredujes da dostignes taj nivo... Seriju nisam gled`o i jebe mi se za nju...
Link to comment
  • 2 weeks later...
Nisam odgledala nijednu epizodu, ali zar vama ne lici ovo na onu britansku seriju Hustle (na RTSu prevodili kao prevaranti, cini mi se)?
ideja je ista, ali britanska i ameriska serija tesko mogu da se porede, britanci su ipak veci majstori, a i humor im je bolji...
Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...