Jump to content
IGNORED

Red Alert za Plavi Pasos


Tresko

Recommended Posts

O, pa vi imate i sajt i dobijate info u pdf formatu! Ovde kod nas je to sve na nivou misaone imenice. Rade samo pokvareni telefoni. Imamo i salter varijantu koju treba izbeci ako se ikako moze. :lol:
naravno. cak i pozivnice dobijamo mailom:
Poštovani, Ambasadorka Republike Srbije u Madridu, Gdja Jela Baćović, srdačno Vas poziva na prijem povodom nacionalnog praznika Dana državnosti Srbije, dana 16. februara u 20h u holu ambasade, ulica Vel?zquez broj 162, u Madridu. Molimo Vas da obavezno potvrdite svoje prisustvo mejlom... ili faxom na +34 91...
^_^ Edited by voja i
Link to comment
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jms_uk

    102

  • Tresko

    33

  • Razzmatazz

    15

  • kurdi

    13

Top Posters In This Topic

Ih, mogu zamisliti proslavu: kasetofon za krljavim zvucnikom pichi neko turbo folk sranje, pajdo iz obezbedjenja nosi sajkacu (kao da bude autentican), servira se kiseli kupus i hladna svinjetina...i nesto rakije - necije, "domace". Sve to, naravno, treba platiti.

Link to comment
Ih, mogu zamisliti proslavu: kasetofon za krljavim zvucnikom pichi neko turbo folk sranje, pajdo iz obezbedjenja nosi sajkacu (kao da bude autentican), servira se kiseli kupus i hladna svinjetina...i nesto rakije - necije, "domace". Sve to, naravno, treba platiti.
daj, mozes i nesto novo da naucis...ja na nekoj srpskoj proslavi (mada mi stvarno nije lepo da se sprdam sa ljudskom nostalgijom) prvi put cula "sprem'te se sprem'te cetnici" :Hail::Hail:
Link to comment
daj, mozes i nesto novo da naucis...ja na nekoj srpskoj proslavi (mada mi stvarno nije lepo da se sprdam sa ljudskom nostalgijom) prvi put cula "sprem'te se sprem'te cetnici" :Hail::Hail:
ja definitivno moram da se ubacim nekako na tu proslavu u ambasadi :Dima li neko od londonskih forumasa invite, a da nece da ide? ;)
Link to comment

Mene par puta pozivali na one prijeme što su se organizovali jedno vreme. Mogu čak reći da je bilo sasvim okej.Vidim sad me nisu pozvali za Dan državnosti. Nisam dovoljno važan :(

Link to comment
ja definitivno moram da se ubacim nekako na tu proslavu u ambasadi :Dima li neko od londonskih forumasa invite, a da nece da ide? ;)
u londonu se neces ovajditi o te srpske specijalitete...mada ima jedna slicnost sa dragancetovim opisom...to je ovaj lik iz obezbedjenja...samo sto je taj bio u stvari u ulozi ambasadora :lol:
Link to comment
ja definitivno moram da se ubacim nekako na tu proslavu u ambasadi :Dima li neko od londonskih forumasa invite, a da nece da ide? ;)
dacu ti ja za spansku, povedi i Marvina, mozda ga tamo zamijete.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...