Jump to content
IGNORED

Osoblje u nasim predstavnistvima u svetu ...


cyberwor/L/d

Recommended Posts

Ako bih se bavio i utvrdjivanje mejlova morao bih skoro sve da odbijem osim mfa mejlova. Jel ni serbianembassy.org isto nije zvanican mejl.бај тапаток
Znam ali im u tom slucaju bar nekako mogao da pogledas kroz prste - neko im je taj mejl dao, nisu oni krivi ako nisu sama IT sluzba te ambasade.Za gmail, yahoo itd. nema izgovora.Uzasnut sam cesto kako kod nas ljudi uopste nemaju svest o tome. Profesori na faksu umeju 'ladno i bez blama da komuniciraju sa studentima putem nekog svog privatnog mejla tipa vesna68@yahoo.com. Privatni mejlovi su za privatnu korespondenciju i cao.Kako ja mogu da verujem mejlu koji je stigao sa profazika@gmail.com da je ispit stvarno pomeren i da ce biti u sredu umesto u ponedeljak? Ili kako da verujem peri754 da nesto nije u redu sa mojim zahtevom za pasos i da treba da posaljem dodatna dokumenta? Zasto bi npr. slao neki osetljivi licni dokument na pera754@hotmail.com?
Link to comment

Prvi put od kad sam ovde imadoh kontakt sa našom ambasadom, telefonom pre pet minuta. Krv ti jebem Isusovu :isuse: Hajlajt je bio kad me zamolio da obavestim poznanike i prijatelje o načinu prijave za izbore, jer nemaju sajt pošto "u glavnom imamo posla ovde sa nepismenima, znate, ovi što čitate o njima po novinama..."

Link to comment
Hajlajt je bio kad me zamolio da obavestim poznanike i prijatelje o načinu prijave za izbore, jer nemaju sajt pošto "u glavnom imamo posla ovde sa nepismenima, znate, ovi što čitate o njima po novinama..."
Valjda zato sto ako nemaju 200 prijavljenih, nece ni organizovati glasanje.
Link to comment
Znam ali im u tom slucaju bar nekako mogao da pogledas kroz prste - neko im je taj mejl dao, nisu oni krivi ako nisu sama IT sluzba te ambasade.Za gmail, yahoo itd. nema izgovora.Uzasnut sam cesto kako kod nas ljudi uopste nemaju svest o tome. Profesori na faksu umeju 'ladno i bez blama da komuniciraju sa studentima putem nekog svog privatnog mejla tipa vesna68@yahoo.com. Privatni mejlovi su za privatnu korespondenciju i cao.Kako ja mogu da verujem mejlu koji je stigao sa profazika@gmail.com da je ispit stvarno pomeren i da ce biti u sredu umesto u ponedeljak? Ili kako da verujem peri754 da nesto nije u redu sa mojim zahtevom za pasos i da treba da posaljem dodatna dokumenta? Zasto bi npr. slao neki osetljivi licni dokument na pera754@hotmail.com?
Nacelno se slazem sa tobom 100%. Kada mi je dosao prvi takav mejl, prva reakcija mi je bila da mu vratim sa odgovorom - aj bre ko si ti. Mada kada sam pogledao dokumentaciju skapirao sam da je prava stvar u pitanju. I onda mi bilo bzvz da cimam tog coveka koji hoce da glasa. Jer dok bi oni otvorili novi mejl, prodje voz.Planiram kada se yavrse izbori da napisem pismo ministarstvima i inostranih poslova i drzavne uprave da im ukazem na taj problem...Do tada ovako...
Link to comment
Čini se da će morati da snize normu. Dan-dva pre isteka roka jedva da je neka ambasada skupila 100 glasača...
2004. (ili tako neke godine) sam bila posmatrač na izborima u jednom našem konzulatu, u području sa procenjenih 200 000 naših gastarbajtera. sećam se da je bilo je prijavljeno oko 180 glasača, a na izbore je izašlo manje od 100.
Link to comment

Uz podršku izbora žedne dijaspore iz slobodarskog Luksemburga, koja se u zaustavnom vremenu TM prijavi , glasanja će u Briselu ipak biti.

Edited by Bat Bat
Link to comment
2004. (ili tako neke godine) sam bila posmatrač na izborima u jednom našem konzulatu, u području sa procenjenih 200 000 naših gastarbajtera. sećam se da je bilo je prijavljeno oko 180 glasača, a na izbore je izašlo manje od 100.
Da je njima do svih nasih oni bi omogucili glasanje postom za sve prijavljene na glasacki spisakjedino su znali da uznemiravaju vojne obaveznike sad mogu lepo da salju postom izborni materijal.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...