Jump to content
IGNORED

Love at first sight


voja i

Recommended Posts

On 30.5.2020. at 14:38, Lancia said:

Fica je secer, pa jos abarth, svaka boja mu odgovora.

5 modela bi moralo da postoje uvek i za sva vremena, fica, buba, spacek, mini i reno 4.

 

+1

 

I Saab 900 i Citroenova Ajkula.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, zorglub said:

 

Videli od Jimny-ja.

Moguce. Zao mi sto je Jimny ispusio za evropsko trziste zbog ekoloskih barijera. No, Bronco je napravljen iz drugih pobuda, da uzme deo kolaca, koji za sad drzi samo Wrangler. Jimny je ipak druga kategorija uprkos dobrim off road sposobnostima.

Link to comment

Na temu tih starudija, nedavno sam video tip-top sređen Pežo 404 zlatne boje i izgleda fenomenalno. Ovaj koji sam video je registarskih oznaka van Bg, zaboravio sam kojih, dok me pretraga upućuje na oglas na Autoslavia. Možda je promenio vlasnika?

Fiće sam opet nedavno video izložene na onoj benzinskoj pumpi u Staroj Pazovi, tri komada, kao lutke u bejbi plavoj boji. To je već deo poznate priče

Link to comment
20 hours ago, Lancia said:

Moguce. Zao mi sto je Jimny ispusio za evropsko trziste zbog ekoloskih barijera. No, Bronco je napravljen iz drugih pobuda, da uzme deo kolaca, koji za sad drzi samo Wrangler. Jimny je ipak druga kategorija uprkos dobrim off road sposobnostima.

Pa ne znam baš. Jimny, ovaj novi se ovde prodaje prilično dobro.

Link to comment
41 minutes ago, Tresko said:

Pa ne znam baš. Jimny, ovaj novi se ovde prodaje prilično dobro.

Nemam pojma Tresko, ovde ima gomila porudzbina, sad je sve otkazano. Jimny ima emisiju gasova izmedju 154 i 170 g/km, dozvoljeno je 95 za tu kategoriju vozila, sto ga automatski izbacuje sa trzista EU u 2021. S druge strane, Suzuki nema mogucnost pondiranja gasova, jer ima slabu elektrifikaciju vozila u totalu, zato su i uzeli da rade pod svojom znackom novu Toyota rav-4 PHEV, kao sto je Fiat placao poslednje dve godine Tesli mufljuz pare za ekoloski balans svoje proizvodne flote.

Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

tnx

 

samo seljutm da nađem

Nemas problem sa seljom, BMW ima dobar % procenat elektricnih i hibridnih vozila - ne gleda se samo pojedinacno vozilo.

 

Daces djir valjda?¿

Edited by Lancia
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...