Jump to content
IGNORED

Love at first sight


voja i

Recommended Posts

To je jedan od onih "terenaca" koji sluzi da preveze groupie devojke iz nocnog kluba do kuce crnog repera koji ima vise od jednog zlatnog zuba :D

  • +1 1
Link to comment
bas slatkis, cenu nisam proveravao, ali mora da je papreno [emoji3]
Ma nestvaran auto. Ovo na kraju mi vuče na marketing, ali kad pomislim šta je sve ovaj čovek vozio, a nikada nije uradio nešto slično, poverujem i da nije reklama :D

Link to comment

Mansory upravo objavio nove slike onog njihovog Star Trooper Pickup modela, gledam i liju mi suze sto nemam 600.000 evra ispod duseka :sad:

 

Quote

Mansory “Star Trooper Pickup" on the basis of the Mercedes-Benz G-Class.

Complete paint in Grey Camouflage, special Camouflage carbon fibre, power increase to 850PS and 1.000Nm, 0-100km/h in 3.5s.

 

1mmwf6W.jpg

0IEk8g1.jpg

LlwLKY3.jpg

WaHpDzb.jpg

5CSD13n.jpg

wsNunjl.jpg

Link to comment
22 minutes ago, 3opge said:

ako ima ko voli Ficu a zivi u Ameriku

 

Fica je secer, pa jos abarth, svaka boja mu odgovora.

5 modela bi moralo da postoje uvek i za sva vremena, fica, buba, spacek, mini i reno 4.

Link to comment

Jaooo Reno 4 [emoji7]

Deda imao neku sklopociju [emoji173] koja je stvarno bila na izdisaju, kada sam polozila po nekim sporednim putevima vodao me da vezbam i osetim volan, kvacilo, gas, pod njegivom direktivom, nemaju pojma instruktori smile.png

Menjac a la rucka kisobrana i prozori, tj njihovo otvaranje, apsolutna su mi ljubav bila.

Potrajao jos toliko dok se nisam totalno navikla na njega :(

 

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...