Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

Stani sad topvizionaru, teras me da razmisljam u sate predvidjene za s'jestu.Na radijou B92 je neka Ivana vodila emisiju o hip-hopu, nemoguce da je to ta Ivana?Reci da nije istina, neeee :(
Nije. Edited by invizionar
Link to comment
kad bi novi sad sutra osvanuo sa kvalitetnim prostorom za svirke i dalje ne bi bilo publike a bendovi bi i dalje bili bez ideje i cilja. prostor bi bankrotirao sa par meseci. potrebno je vise od prostora.
Slažem se. Kome ? Ali ima po koji bend koji prosto nema gde.
Link to comment
Ali ima po koji bend koji prosto nema gde.
Ma ima mjesta sasvim dovoljno. Crna Kuca je idealan prostor za svirke, osim toga mozes u Routu66, NS Timeu, Izbi, Dublinu, Crnom Biku... e, sad zavisi i kakav je bend? Najlakse je kukati, nema gdje... uleti negdje, napravi dil' s gazdom, dovuci ozvucenje, ekipu i udri...
Link to comment
Najlakse je kukati, nema gdje... uleti negdje, napravi dil' s gazdom, dovuci ozvucenje, ekipu i udri...
e nemoj molim te......ti ili nisi u toj prici, mislim bend i to... ili si djule vangog
Link to comment
e nemoj molim te......ti ili nisi u toj prici, mislim bend i to... ili si djule vangog
Dobro, OK nemam ja pojma... vi cekajte kad ce da vas pozovu na main stage na EXITu, do tad sjedite kuci i gledajte velikog brata... Djule Van Gog je iz mene govorio.
Link to comment

Ne, pravo rešenje će se razviti dijalektički. Novi Sad će ugnjetavati underground kulturu dok nekom deprimiranom članu benda ne sine ideja da bi mogao da na binu ponese vatreno oružje i zapuca po publici tokom koncerta.

Link to comment

Da bi bilo jasnije o cemu pricam, evo primjer: http://www.myspace.com/stukaserbiaZato, zajebi kuknjavu, neka tamo Shtuka moze iz nekog tamo Panceva da pravi americku turneju, a ovdje novosadski bend ne moze da svira u Novom Sadu. Svasta.Svaka cast za Shtuku. :Hail: I, sto bi stari rekli: - rdjavom kur*u svaka dlaka smeta.I, jos nesto, da je Bed Music... tako kukao, umjesto sto je zavrnuo rukave, ovdje ne bi bilo jedne postene svirke.

Link to comment
Dobro, OK nemam ja pojma... vi cekajte kad ce da vas pozovu na main stage na EXITu, do tad sjedite kuci i gledajte velikog brata... Djule Van Gog je iz mene govorio.
:) pa de si djule aj sredi neku tezguevo ne kukam :) , mada mi ponekad dodje da se svima najebem #@%@#$&^$&....
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ove Bosanke su, naravno, potpuno sranje, nizerazredni i vulgarni Ladytron ili Client. Bezvredno.Inace, bio sinoc na Elektrolasti i prve dve pesme Poliester soka, kad je ortak insistirao da odemo, jer je video skinse. Dotle je bilo odlicno. Elektrolasta je sasvim cestit bend, Curov potencijal bi mogao da bude poluhit, samo ih jebu tekstovi, kao i prakticno sve nase bendove. Poliester sok nalozen, nije ni cudo sto su u ekipi sa Gengbengersima, samo sto je Poliester sok ipak za tri koplja bolji bend. Zao mi je sto nisam ostao, pocetak je obecavao. Je l' zna neko jesu l' skinsi napravili neko sranje, pa da sam makar otisao sa razlogom?

Edited by zzzzz
Link to comment

meni ta elektrolasta uopste nije jasna. imaju tu stvar o nekom zombiju, sa refrenom "ubij, ubij", ponavlja se jedno hiljadu puta. stalna publika dize naci pozdrav i urla zajedno sa pevacem. u novom sadu na svirci smo izasli sa koncerta. bend to izgleda tretiraju kao zezanje, provokaciju, mnogo su pametni valjda, a mi kojima to smeta smo glupi i zaostali. zato ne verujem da su skinsi napravili sranje, oni su tamo verovatno stalna publika. prisustvujemo stvaranju novog pravca, indie-oi.

Link to comment

ma, bg je pun fasista, pa je to moralo da se odrazi i na bendove. nego, kako to da neustrasivi borac protiv istih nije dosao na ovu svirku u ns i jebo im kevu beogradsko-pasalucku-fasistoidnu&cetnicku? neprijatelj nikad ne spava, jbt!!

bend to izgleda tretiraju kao zezanje, provokaciju, mnogo su pametni valjda, a mi kojima to smeta smo glupi i zaostali
ne samo sto ste glupi i zaostali vec ste i pickice.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...