Jump to content
sherman

Domaci bendovi

Recommended Posts

baklavica

jesenji orkestar i izgubljeni vikend - drugari :)

zzzzz
posle ovi vasih gej bendova :rolleyes: najbolji srpski hip hop Dom Kultureobavezno odslusati stvar Windoys Special Edition, cucete vrlo poznate zvukove u njojnjih ima trojica a meni je ubedljivo najbolji Svetlan Velickovic Cec OWERVISE MAN, to je onaj sa najrazumljivijm vokalom
Ja imam problem sa konceptom hip-hopa, posto mi je to ubitacno monotona muzika nadobudnih tekstova, ali ovo mozda i nije tako lose. Naravno, ni najmanje spektakularno, ali podnosljivo, nasmejo sam se dvaput.

sherman

nisam ni ja neki ljubitelj hip hopa, pogotovu ne onih zatvorsko-gangsterskih varijanti pa jos u izvodjenju srba belaca (osim dr.igija -on je car), ali ovaj zajebantski hip jop mi je bas zabavan

sherman

ovi ljudi su iz zrenjanina MEMLAHi sviraju u ZICI 7.novembra

palchica

a niko da pomene neznog dalibora? tz tz tznezni dalibor je bend iz vranja, u pitanju su (naravno) njanjave dzemperlije :Dprobacu da nadjem linak, pa cu postovati. u svakom slucaju - preporucujem.repetitorci su odlicni, nekako bas... prashe ;) a bubnjarka je sjajna.neki tvrde da su i popecitelji dobri, ali oni definitivno nisu my cup of tea. naprotiv.

sherman

evo opet nesto iz NS-a, nadam se da ovaj covek zivi od muzike koju praviMGgost/HTC

blek

Sve je to lepo i nezno, divno i prelepo.aliPERODEFORMERO i osmi putnik dvai trista praznih mestadoajmo dalje

Atreid

To sto Perodeformero radi, Mira Skoric je radila davno prije njih...

Atreid

Sva sreca onda pa taj 8 putnik 2 nisam slusao, a i nisam se oporavio jos od onog prvog...

gervasius twinkleminkleson

meni je jedino autopark simpatican. i sa one kompilacije(jutrocepromenitisve) mi je ika super. mada to nije bend. i mada je ime turbofolkersko. ostale ne uspjevam da razlikujem jedne od drugih...