Jump to content
IGNORED

Domaci bendovi


sherman

Recommended Posts

samo slušanjem ne bi se reklo da su "domaći", ali tu je spot da podseti

svejedno, fenomenalna stvar, ne bi je se postideo ni james murphy

bravo za rib, ide mi se na koncert

 

 

Edited by beyoncé
Link to comment
  • 2 weeks later...

bice opet skinuto brzo ;)

dobar dokumentarac, sve dok se ne krene o periodu posle 78 albuma.

steta da bend ne zanima da se objave demo snimci pre prvog albuma, po meni je to bolje od svega sto su posle objavile, iako i dalje volim prva dva albuma.

 

Link to comment

Kod mene nema te podele (pre i posle) , volim sve što su objavile i svakako su mi u vrhu kada su u pitanju bendovi sa ovih prostora.

Ne znam da li su, ili nisu zainteresovane za objavljivanje ranog materijala, verovatno je i pitanje u kom obliku to uopšte postoji zapisano - slažem se da zvuči uzbudljivo. 

Edited by Ras
Link to comment

nisam jedini koji ih je kontaktriao oko objavljivanja starih snimaka i nisam prvi kome je receneo da ih to ne zanima. ima nekih snimaka koji u odlicnom zvucnom zapisu kruze netom, bar za jedan odlican 7", a ko zna sta jos postoji. 

mozda mi stvari posle 78 ne leze jer nisam bio tu kad se to objavljivalo i stizalo je na kasicicu, a kad sam kasnije to detaljnije preslusao imao sam utisak o tome otprilike kao o albumima OPrograma nakon drugog.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...