Jump to content
IGNORED

Deadwood


Musharaf

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    14

  • MiddleClass

    10

  • mustang

    10

  • Musharaf

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odgledao danas 11. i 12. epizodu, sa uživanjem - naročito tu poslednju. Ne pamtim da sam gledao seriju sa tako dobro urađenim likovima i tako dobrom glumom.
I ja sam danas odgledao 12. epizodu. Serija je fenomenalna,

a posto je svecenik umro ocekujem da ce biti jos samo bolja.

Covek me je smorio za medalju.HBO rules!

Edited by Mauci
Link to comment
I ja sam danas odgledao 12. epizodu. Serija je fenomenalna, a posto je svecenik umro ocekujem da ce biti jos samo bolja. Covek me je smorio za medalju.
Stavljaj spoiler tagove... angry.png Ima nas koji pratimo seriju na tv-u (stigli do 10. epizode)
Link to comment

Odlicna serija,da ne ponavljam prethodne hvalospjeve,nemam ozbiljnijih primjedbi,samo mi nije jasno zasto je Jack McCall-a,ubojicu wild Bill Hickoka i Francis Wolcott-a,Hearst-ovog izaslanika morao igrati isti glumac.Kao da sa tolikim budzetom nisu mogli naci nekog drugog.

Link to comment
Odlicna serija,da ne ponavljam prethodne hvalospjeve,nemam ozbiljnijih primjedbi,samo mi nije jasno zasto je Jack McCall-a,ubojicu wild Bill Hickoka i Francis Wolcott-a,Hearst-ovog izaslanika morao igrati isti glumac.Kao da sa tolikim budzetom nisu mogli naci nekog drugog.
Ne bih nikad provalio. Dosta dobra gluma.Navodno, autor, Davidu Milch voli da se poigra sa gledaocima i da proturi istog glumca za dva lika. Inače, niko ne komentariše 1 Richardsona. Kakva je to karikatura. Tek u trećoj sezoni dobija malo više minuta da se "iskaže", dok ga E.B ne klepi po ustima...Svakako maskota serije.
Link to comment
Inače, niko ne komentariše 1 Richardsona. Kakva je to karikatura. Tek u trećoj sezoni dobija malo više minuta da se "iskaže", dok ga E.B ne klepi po ustima...Svakako maskota serije.
jbt, meni je E.B. maskota. definitivno. sa onim svojim stalnim gladjenjem strokavih revera, masne kose & restAl's puppet. gnjida od coveka koji krade na sitno, laze na sitno i gradonacelnik u pokusaju.a tek govor. jel se seca neko kad ga Al imitira? priceless :lol: mada je i Richardson imao svojih momenata sa mrs. gareth...
Link to comment

Koliko znam, mi koji pratimo seriju na TV stigli smo tek do pete epizode. B92 svaku epizodu dijeli na dva dijela, valjda da bi im duže trajala, i da se ne bi završavala iza 2 noću. Inače serija je odlična, ali termin joj je...

Link to comment
  • 3 months later...

pogledao prvu sezonu prije neka 2 mjeseca. i nisam bio bash skroz opchinjen. problem je bio sto nisam imao titlove, nikakve, sto mozda u nekoj drugoj seriji ne bi bio problem, ali ovdje jeste. te cu morati svakako ponovo da pogledam.no, u zadnja 3-4 dana pogledao skoro cijelu drugu sezonu. sjajno. ian mcshane shutira straznjice. i calamity jane. sad se bacam na skidanje trece sezone, mada cu se truditi da usporim sa gledanjem, s obzirom da nece biti cetvrte. cisto da duze traje :)

Link to comment
  • 3 years later...

I drink what I`m able, and if that turns out to much, then it`s the fucking day`s affairs and the liquor`s. :Hail: Upravo poceo trecu sezonu. Dosta ljudi mi je dalo negativne preporuke, ali meni je ipak cool. Jane, Trixie, Charlie, Wu, Hostetler i Nigger General su mi za sada omiljeni likovi.edit: Zaboravio Joanie. Ianu svaka cast za glumu, naravno, ali mi je karakter intuitivno odvratan.

Edited by Fins fleet
Link to comment
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...