Jump to content
IGNORED

Vudi Alen


PussyGalore

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    23

  • Ajant23

    22

  • Buck Naked

    12

  • Lrd

    11

Top Posters In This Topic

namenski_01, pomenuo si tvoju urednicu. Je l' previše pitam ako te pitam koja je redakcija u pitanju?A za ostalo...bolji mi je Syme koji u svakoj pokretnoj slici jasno vidi poruku kako je levica očigledno bolja od desnog zla.

Link to comment
nemoguće da je namenski=simica!prvi preferira uesterne i sem fulera, drugi limunade i (kradomice) ras mejera!
:thumbsup:Odakle li samo onaj izvuce trazenje poruke u filmu da mi je znati...
woody bi bolje smislio kraj, evropskiji.
:lol: Edited by namenski_01
Link to comment
A, šta, namenski je Syme? Ne kapiram, šta će mu to?
Ma neeeeee! Hteo sam da kažem da mi je od jalovih diskusija lakše da čitam kako Syme svaku vodu nanese na onu vodenicu od ovoga sa namenskim. Nisam ni implicirao da su jedna osoba, daleko bilo.
Link to comment
namenski_01, pomenuo si tvoju urednicu. Je l' previše pitam ako te pitam koja je redakcija u pitanju?A za ostalo...bolji mi je Syme koji u svakoj pokretnoj slici jasno vidi poruku kako je levica očigledno bolja od desnog zla.
Nemoj to da radiš, glupo je.
Link to comment

A što je glupo da koristim humor u pominjanju tvojih filmskih stavova koje si iznosio na forumu? Ili mi je fora glupa?Ali, ako si osetljiv i smeta ti, evo da ti kažem da je to bilo jednokratno samo.

Link to comment

Pa ne, nego prosto nije istina. Ne smeta mi karikiranje mojih stavova i ponašanja na forumu, ali daj neka ta karikatura ima neke veze sa stvarnošću. Ova nema nikakve. Ekstenzivno sam pisao na temama o Gravitaciji, Silver Linings Playbook, Notting Hill, Before trilogiji, pa ako tamo nađeš ovo za šta me optužuješ, a ti priloži kvotove. O Đangu sam isto puno pisao, i tu ima priče o politici, ali to je prosto eksplicitno politički film.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...