Jump to content
IGNORED

Vozovi,autobusi i ostala prevozna sredstva


*edited by mod

Recommended Posts

Ne znam kada ste to isli vozom za Vrsac..uveli nove ruske vozove pre koju godinu..Bg-Vs za nekih 100 minuta

 

Taj voz je bio odličan (išao pre dve godine), ali sam čuo da ga je ruinirarala naša napaćena omladina. Bio je spor, naravno, pošto je pruga krš, ali mislim da je ipak stigao za dva sata do Vršca.

Link to comment

A dalje ka Temisvaru? Ima finih letova iz Rumunije, samo nikako nisam mogao da ukacim kako ide voz iz BGa. To se valjda ne tretira kao direkt linija, nego do Vrsca, pa onda do Temisvara

Link to comment

A dalje ka Temisvaru? Ima finih letova iz Rumunije, samo nikako nisam mogao da ukacim kako ide voz iz BGa. To se valjda ne tretira kao direkt linija, nego do Vrsca, pa onda do Temisvara

 

Do Temisvara imas Geu turs i onu novu Geu, a i auto je ok opcija, ima parking na aerodromu (ako se ona zgradica moze nazvati aerodromom). Ne bih se usudio da rizikujem sa vozom, iako vidim da ljudi pisu ovde da se promenio kvalitet poslednjih godina.

Link to comment

Do Temisvara imas Geu turs i onu novu Geu, a i auto je ok opcija, ima parking na aerodromu (ako se ona zgradica moze nazvati aerodromom). Ne bih se usudio da rizikujem sa vozom, iako vidim da ljudi pisu ovde da se promenio kvalitet poslednjih godina.

 

Pa ja da ocu da trosim na Geu, ne bih leteo iz Temisvara :D

Salim se malo. Rumuni mi igraju samo za neke uber jeftine varijante, te je zeleznica jedini vid transporta koji mi se uklapa u tu racunicu

Link to comment

Ja sam išao Geom (sve pohvale za profesionalnost btw) , ako se secam, kada sam ratmatrao voz kao varijantu, preseda se u Vršcu, a vreme je knap, čak i da ne kasni iz Beograda.

 

By Coolpad F1 Greatgod

Link to comment

^Nema toga vise.

Preseda se u Vrscu i ceka tamo oko sat, onda se ceka nesto manje na granici. Pa onda voz za Temisvar, pa opet cekanje na voz za Bukurest.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...