Jump to content
IGNORED

Dexter


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    30

  • MiddleClass

    22

  • Quince

    20

  • Arkadija

    19

Top Posters In This Topic

ih, kako su napetljali prvu epizodu and then some.svi se živi navrzli na dekstera - triniti i bruder će izgleda biti ništa u poređenju s ovim.biće belaja u ovoj sezoni :0.6:

Edited by Joshua
Link to comment

odgledah upravo prvu.dopada mi se kod ove serije sto nikad ne znas kada ce neki "zatvoren" slucaj da se povampiri. svi su potencijalno aktivni, ice truck killer, bay harbour butcher, ne bi me cudilo da i za ostale nadju nacin da ih ozive.meni je kljucno pitanje ove sezone sta ce biti sa Debrom, tj. hoce li ona izaci ziva ili ne i ako da, sta ce od nje (p)ostati.super mi je pocetak sezone za sada :)

Edited by Quince
Link to comment

Dobar je Deksonja ove sezone, a i prošla je bila okej. Mislim da izvlače mnogo iz situacije u koju su se doveli. Sledeća sezona je poslednja, a zna se samo da :wub: Deb :wub: neće postati Deksterov partner u zločinu.Inače, zaslužuju hail za kasting Titusa Pula. :Hail:

Link to comment

Fantastične 2 epizode. Zapravo se dešava sve ono što se razvaljivao da spreči prethodnih 6 sezona. Odlična promena. Samo što mi ide na kurac ono govno hakersko, ne mogu da prežalim što ga nije iseckao na sitne komadiće, preradio u filete, ispohovao, a potom poslužio svojoj slatkoj bejbisiterki.

Link to comment

Da prijavim da se i meni veoma svidja pocetak. Posle 2 slabije sezone kontam da sad najzad imaju pravac u kojem idu, jer znaju da ce osma sezona biti i poslednja, a to je definitivno falilo seriji. Cenim da nas ocekuje vazda zanimljiv rasplet do kraja, i jedva cekam. :)Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Link to comment

Dobro je ovo. Kao da se scenarista osvežio ili su ga promenili, mrzelo me da proveravam.S obzirom na dešavanja, ne mogu da se otmem utisku, da će se možda ponovo pojaviti Julia :wub:Jedino još ona zna.

Link to comment
Kanda Dex udara na mafiju ovaj put.
al mafia strikes back i to brze nego sto se moglo ocekivati.

Izgleda da je epizoda sa Debrom zapravo bila uvod u pricu sa mafijom, samo mislim da jos treba videti sta ce ona znaciti u kontekstu tog okrsaja.Inace, mozda je rano da se zakljuci, ali nekako ne mogu da verujem da su ovog Luisa vukli celu proslu sezonu samo da bi ga smakli sada na Dexovom camcu. On, koliko se secam, nicemu nije sluzio u prosloj sezoni, a i u ovoj je delovalo kao da ce njegov slucaj sve vise dobijati na znacaju (posebno posle prosle epizode), a ono lik ispade samo link izmedju ukrajinaca i dextera, sto se realno moglo i drugacije napraviti, ne? :huh:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...