Jump to content
IGNORED

Dexter


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    30

  • MiddleClass

    22

  • Quince

    20

  • Arkadija

    19

Top Posters In This Topic

ovo se dalo slutiti negde na pocetku poslednje epizode, a na neki nacin i od samog pocetka.sad jedva cekam sledecu sezonu, u nadi da ce biti bolja...

da li mislite da uloga onog Masukinog asistenta koji je Dexteru isporucio onu plasticnu ruku iz Ice Truck slucaja ne seze dalje od puke fascinacije likom Dextera Morgana ili su tu pokusali da najave zaplet sledece sezone?mislim, who the fuck je taj lik?

Link to comment

da li mislite da uloga onog Masukinog asistenta koji je Dexteru isporucio onu plasticnu ruku iz Ice Truck slucaja ne seze dalje od puke fascinacije likom Dextera Morgana ili su tu pokusali da najave zaplet sledece sezone?mislim, who the fuck je taj lik?

Definitivno najava zapleta u sledećoj sezoni. Lik je i pre nego što ga je Dexter iznapušavao, kupio onu ruku sa e-baya, a kolegama rekao da nije uspeo u tome. A na kraju je delovalo da mu je Dexter nova opsesija.

Link to comment
  • 4 weeks later...

i ja mislim da mora biti nešto

sa tim gikom i rukom, ako ne primarni zaplet ono bar sporedni

inače meni bila super ova sezona, početak je bio relativno mlak i preovladavalo je "ima li Boga ili ga nema"itakoto, pa onda sve bolje i bolje, a kraj je :thumbup:, tooooo sam čekala već duuugo vremenajedino što mi je bezveze je

ona incestarija (iako zvanično i ne bi bila to), totalno glupavo i bespotrebno

da, i super mi je kako je izvedeno ono

sa zlim profesorom, stvarno pomisliš da je student koliko-toliko još uvek čovek i da se razmišlja da li baš sve to tako mora biti, kad ono međutim :D

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

E, da, Dexter. Ja sam bio odustao na početku pete sezone, bila mi je previše depresivna. Ali sam pre jedno mesec i po sa velikim uživanjem spičkao petu i šestu. Peta je bila malo teška, pogotovo sa Dexovom riđom perikom, ali je šesta bila baš kul. Malo incesta nikom nije škodilo, ali mislim da se to neće desiti. Sve u svemu, jedva čekam sedmu i gledaću je sa nekadašnjim entuzijazmom, iako je serija već posle druge sezone otišla u rutinu i osrednjost.

Link to comment

Dexter je, uz Breaking Bad, jedna od retkih serija koja baš miriše na nesrećan kraj. No one escapes the dark passenger. Konačno, dosta podilaženja razmaženoj publici.

Edited by Jolly Roger
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...