Jump to content
IGNORED

Dexter


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    30

  • MiddleClass

    22

  • Quince

    20

  • Arkadija

    19

Top Posters In This Topic

Meni je posle 4. sezone sa John Lithgow-om, peta bila suvišna. O šestoj ću tek da razmislim. Verovatno ću da sačekam da se nakupi 5-6 epizoda, pa onda da ih odgledam u jednom cugu.

Edited by Arkadija
Link to comment

zanimljiva epizoda. 5 sezona je bila dosta loša, očekujem da malo podignu kvalitet. mada ovo nije serija na nivou hbo drama, i ne treba je istim očima gledati.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

odgledala 11. epizodu, sledeceg ponedeljka finale!

According to Showtime president of entertainment, David Nevins:“The series is bigger than it’s ever been in its sixth season, both in terms of audience and its impact on the cultural landscape. Together with Michael, the creative team on the show has a very clear sense of where they intend to take the show over the next two seasons and, as a huge fan, I’m excited to watch the story of Dexter Morgan play out.”
Takoda, snimace se i sezone 7 i 8! :D
Link to comment

ta serija je postala tolko glupa i dosadna a likovi toliko iritirajući, da mi stvarno nije jasno zašto je i dalje gledam.svaka epizoda me ostavlja sve ravnodušnijom.idem sad da skinem epizodu od sinoć :D

Link to comment

Ni završnica petog serijala nije baš nešto odrađena kako treba..."vozili su" super do poslednje dve epizode u serijalu i onda kraj prilično blag i naivan...nisi se znao "povezanost glavnog negativca i prve mu žrtve" niti zašto je Debrin dečko oslobođen krivice za ubistvo onog matorog policajca...Sad nešto čitam po netu da je šesti serijal ok, tako da nastavljam da gledam :)

Link to comment

Peta sezona je bila relativno kilava, najviše zbog sporog ritma, a i zbog toga što su neke stvari bile neuverljive, tipa tog njegovog odnosa sa Lumen.Šesta jeste nešto malo bolja od pete, ali je i dalje daleko od prve četiri. Izgubili su "suspense", negativci su do sada bili stvarno skeri (Litgau pogotovo) dok je Adama u šestoj sezoni nekako bled (a možda sam i ja navikao na naše popove) i ono šta me posebno nervira je to da je sam Dexter postao glup. U prvih par sezona je bio inteligentan i tri koraka ispred svih ostalih (pogotovo ispred policije), a ovde pravi blentave početničke greške koje ni Baster Kiton nije radio.

Link to comment

Zadnje 2,3,4 epizode su mi malo bolje od ostatka još jedne dosta blede sezone, ali da, ovo kuvanje na kraju stvarno obećava...pa se i pored ove dve beskorisne sezone opet najiskrenije nadam da bi u sedmoj to moglo biti to, ponovo pravi Dexter, jer će to verovatno biti poslednja šansa za seriju pre nego što je mnogi i definitivno otpišu. A to bi stvarno bila velika šteta... :(

Link to comment

Po meni bila bi šteta 8. sezona. Još jedna i kraj, dosta su nemarni postali oko detalja, vidi se zamor. Ja sam se samodisciplinovao pa sam sam poslednjih 5 epizoda gledao za redom, i bile su uzbudljive ali bilo je previše "ma jeeeste" momenata.

Edited by nemoderisani
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...