Jump to content
IGNORED

Dexter


Filipenko

Recommended Posts

Dobra epizoda.Obzirom da Dexter obično ima 12 epizoda, reka bih da se približavamo kraju, naročito u svetlu okolnosti

što Mitchel( Trinity) sprema mrtvački kovčeg. Samo za koga, pitanje je sad.

Edited by Arkadija
Link to comment
  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    30

  • MiddleClass

    22

  • Quince

    20

  • Arkadija

    19

Top Posters In This Topic

Pa poenta njegovog privatnog života i jeste da dočara kako mu je to kamen oko vrata - iako mu je porodica kao cover neophodna, kao i zato da nas konstantno podseća kako on jeste psihopata i ne može da se uklopi ni u jednu običnu sterilnu porodicu iz slikovnice.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sjajna epizoda, Lithgow briljira, sve maske konačno padaju nema više sakrivanja, sada do kraja ostaje da vidimo ko će biti brži manijak.Saznajemo koj je upucao Debru i Lundya

ona dosadna novinarka, ali to ne čudi kad se sazna ko joj je tatica

Link to comment

Super mi je Dedža, baš mi prija, stalno bih ga gledao. Svidja mi se kako se raspetljava, na sve strane, svom silom, fina promena. Samo ne znam šta će da se razvlači tokom tri epizode...

Saznajemo koj je upucao Debru i Lundya
Znali smo to i u prošloj (kada je Masuka izrekao životnu istinu "But they are your's tits"), ali smo sada dobili i zvanično. Grozni su likovi oboje inače, svaka čast na izboru glumice, skroz je creepy.
Link to comment

Дакле, ААААААААААААА!!!!

Питао сам се како ће да развуку на још три епизоде, али ово је урађено потпуно добро. Само на почетку се има осећај да се епизода мало неприродно наставља у односу на прошлу, али то се брзо заборави. Ужасно ми се свиђа овај убрзан темпо и супер паше ово понашање без маски, велико је олакшање да постоји још серија у којој се деца траумирају, трују, убијају. Али, највише од свега ме у нервозу бацила најаве следеће епизоде са обећањем да ћемо видети највећи обрт до сада. Крај најаве је кад Литгоу изговара "здраво, Декстере Моргану". :) Ко ће да чека још недељу дана?

Link to comment

Apsolutno fantastično!!! :Hail: :Hail: :Hail: Više ne može ni da se nasluti kako će se završiti.

Naježila sam se kad krene najava za sledeću epizodu u kojoj Mitchel kaže "Good morning Dexter Morgan"

Jedva čekam sledeći ponedeljak.

Link to comment

Jebote...ostao sam bez teksta na kraju ove epizode. Lithgow je car, kralj, imperator, padišah, despot, faraon! Da li je moguće da je ovako dobro napravljeno sve...Odo' da si operem gaće!

Link to comment

AAAAAAAAAAAAAAAA!!!! JEBOTEUPIČKUMATERINU!Kako je ovo ludilo!! Prste ću da pojedem sada do sledeće epizode! Jebote, još kao uštedim dan u gledanju da mi čekanje bude kraće...

Nego, ono kada Litgou ulazi u stanicu i gleda tablu sa svojim zločinima i susret je nešto najbolesnije, najnapetije i najbolje što sam video na televiziji...ikad? :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...