Jump to content
IGNORED

Dexter


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    30

  • MiddleClass

    22

  • Quince

    20

  • Arkadija

    19

Top Posters In This Topic

Džon Litgou! Omgomg, pa konačno da ponovo vidim glumca koji je nacrtan da bude psihopata u takvoj ulozi! Epizoda je prilično dobra, novi zaplet je sjajan, bar u prvoj epizodi nema beskonačnog psihoanaliziranja i samoispitivanja koje je zamalo sjebalo treću sezonu. Čak ni priča sa bebom ne smara toliko. Svidelo mi se skroz, čekam sledeću. E da, Deb Morgan :wub:

Link to comment

koja sam ja budala...umesto da ucim i radim ono sto treba, odgledah juce celu prvu sezonu dextera jer nisam mogla da se zaustavim!!! kakva serija! kakvi karatkeri, prica,....pa one scenariste treba u dupe da izljubim. svaka cast na odabiru glumaca.....auuu sokirana sam koliko je kvalitetno i kreativno uradjeno!!!

Link to comment

ma dexter, ko da gledam sebe ili moju jacu polovinu....ali volim i douksa :) ...svi su super likovi! a douks kada napuci usne i samo serucne 'motherfucker' ili 'you fucking freak' ili tako nesto :)))) savrseno :)

Link to comment

Bila i prošla i 2. epizoda,ništa lošija od prve. Zaplet je jasno postavljen i čini mi se da je bolji nego onaj od prošle sezone.Izbor Johna Lithgowa :Hail: za psihopatu je pun pogodak, on se rodio da glumi takve likove.

Link to comment

Dexter rules with iron fist! Dakle, nema predaha. Ako je prva sezona bila najbolja, zaokružena umetnička celina, ostatak serije se sjajno nosi sa banalizacijom potrebnom za televizijsku seriju. Meni je fascinantno kako glumci koji već imaju svoju simboličku vrednost, renome i harizmu (James Remar, Jimmy Smits, Keith Carradine, John Lithgow :Hail:) uopšte ne jedu seriju, nego je samo unapredjuju. Priča nosi jake likove, atmosfera prosto upija, jebote volim ovu seriju. Inače, Lithgow igra kao da ga je De Palma režirao, Dženifer je i dalje neodoljiva, a Dexter nikako da smori. Jedva čekam dalje.(Btw, ne sećam se da sam se sa nečim namučio u doba ADSL-a kao sa poslednjom epizodom Dextera, skidao sam je dva i po dana :( )

Link to comment
(Btw, ne sećam se da sam se sa nečim namučio u doba ADSL-a kao sa poslednjom epizodom Dextera, skidao sam je dva i po dana :( )
Da zanaš i meni je download menager prijavljivao neke errore, verovatno su uploaderi nešto pogrešno uradili, mada mi nije trebalo 2 dana , ali jedno par sati sigurno jeste.
Link to comment
  • 4 weeks later...
Istina, smara Rita malko i njegov privatni život je malo neinspirisano predstsavljen, ali sve, sve što ima veze sa Litgouom (:P) je, breee....
Ti delovi malo uspore dinamiku ali donose jos jednu dimenziju seriji. Mrzim ih ali i volim u isto vreme. Kakva serija, 4. sezona... :Hail:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...