Jump to content
IGNORED

Dexter


Filipenko

Recommended Posts

Dexter gepekovan™ :Hail: Treća sezona vrh! Cela fora sa ortakom i sapatnikom, koji se na kraju ispostavlja 1 monstrumom je vrh! Dexter je vrh! Fenomenalno, posebno pošto sam mislio da će se isprazniti nakon prve i druge sezone. Treća jeste krenula malo sporije, ali sve je oprošteno :Hail: Još jedan pokazatelj da samo naivčine i zlobnici procenjuju seriju/sezonu po prvih par epizoda ili sukcesivno.Dexi sexi :wub:

Link to comment
  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    30

  • MiddleClass

    22

  • Quince

    20

  • Arkadija

    19

Top Posters In This Topic

Znači ne smeta ti konstantna naracija za idiote, masa papirnih likova, i konstantno glumatanje? Dobro.Da ne bude zabune, i ja pratim Dextera, ali uglavnom da bih video "šta bude na kraju". Teško mi je da batalim seriju kad sam već uložio neku značajnu količinu vremena, za to ipak mora da bude sranje gigantskih razmera, tipa Prison Break.I nikad neću razumeti vas kojima je "Dexi sexi", meni Michael C. Hall deluje kao US verzija Ace Stojanovića. <_<

Link to comment

tjah, ja potpuno zaboravio na dextera. pogledao prve dvije sezone. ok je, ali nista specijalno. na momente zabavno, ali ne pretjerano. likovi su mi poprilicno iritantni. dokle se stiglo sa trecom sezonom? vjerovatno cu je pogledati kad se nakupi dosta epizoda...

Link to comment
Znači ne smeta ti konstantna naracija za idiote, masa papirnih likova, i konstantno glumatanje?
nisam filipenko, al se ne slažem :)dexterovi unutrašnji monolozi su tu od samog početka serije, u svakoj epizodi, i ne javljaju se samo u ključnim trenucima da bi olakšali praćenje zapleta. da je to slučaj, mogli bismo da kažemo da se radi o "naraciji za idiote". međutim, dexovi monolozi imaju drugačiju funkciju - oni su ovde u formi ispovesti, nešto poput dnevničkih zapisa koji nam slikovito dočaravaju neobični univerzum glavnog junaka. a pravi šlag na tortu predstavljaju ukrštanja dexovih monologa i dijaloga, gde na veoma lucidan i duhovit način dolazi do izražaja razlika između prave dexove persone i uloge koju igra u društvu, i koja se od njega dočekuje. ovo za masu papirnih likova ne razumem, jer su mi svi likovi dobri i lepo izgrađeni, a konstanto glumatanje se valjda pripisuje strastvenom, emotivnom i nikad zabavnijem liku dexove sestre debre :)
Link to comment
  • 2 weeks later...

šteta, malo su navrat-nanos odradili finiš sezone, iako je nakon desete epizode delovalo da će sve biti mnogo uzbudljivije. migel je previše lako nadrljao, a naročito je brzopleto odrađen rasplet sa skinerom.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Četvrte sezone će definitivno biti, već su kenjkali o planovima. Kakvi su im planovi nemam pojma, to je ionako za paćenike poput onih koji prate svaki trejler losta ili domaćica, sigurno ništa posebno nisu ni rekli...

Link to comment
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...