Jump to content
IGNORED

Sauna


MrX

Recommended Posts

Ja prema sauni imam slican odnos kao verujuci ljudi prema crkvi. Idem cesto, nekih 20 godina. Zapravo jedini motiv da idem u teretanu mi je to sto znam da posle treninga idem u saunu. Iako idem cesto, nemam neme posebne savete. Dva puta po deset minuta, izmedju tus, a na kraju pet do deset minuta odmaranje. 

 

Prvi put otisao u Becu i secam se zblanutosti kad videh da muskarci i zene potpuno goli bleje u istoj sauni. Nazocio sam i susretima, tipa drug i drugarica, goli i nepokriveni, sede u sauni i pricaju kao na kafi. Generalno mi se cini da deutschsprachige zemlje imaju najopusteniji odnos prema golotinji. 

 

Najlepse iskustvo je sauna sa nekim Fincima na svedskom ostrvu Finnhamn. Iznajmili saunu pored vode na sat vremena. Pili pivo i svako malo se bucnes u vodu. Da mi je neko rekao da cu 31. oktobra da se kupam u Baltickom moru... Nisam bio siguran koliko je pametno provesti toliko vremena u sauni, sa sve pivom i ledenom vodom, ali sam bio u fazonu znaju Finci sta rade. Secam se da se nikad nisam osetio tako okrepljeno. 

Link to comment
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • I*m with the pilots

    8

  • Allegra

    7

  • mustang

    7

  • rajka

    6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...