Jump to content
IGNORED

EBook


Molder

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

ja svakako vise ne kupujem papirne knjige. nakon trece selidbe u godinu dana su sve otisle u charity shops, a do tada mi je kindle prakticno vec zamenio biblioteku. 

 

edit: izuzetak su strucne knjige debelih korica s lepim ilustracijama, njih ponekad kupim. 

Edited by betty
Link to comment

I ja isto, zato jako malo čitam na srpskom i uglavnom čitam istorijske i političke knjige. Večeras ću verovatno početi da čitam filipa davida. Na papiru, to na kindlu nema...

Link to comment

Ja i dalje volim da kupim, a bobami i da čitam papirne knjige. Nije svejednotm.

+1

 

isto, imam ja brdo knjiga elektronskih, stručne literature pogotovo, koju bih ovako skupo platio i teško nabavio, ali kad odem da odmorim na rijeku ispod drveta uz neku knjigu, papir je bogotac. A nekako i sebe kad častim, kad kupim knjigu mnogo je veći ćejf nego kad daunlodujem ili platim elektronski, jedva čekam kući da dođem da je otvorim, makar bila neka buvljačka od 100 dindži.

 

Stripovi pogotovo.

Link to comment

ja sam isto prestala da kupujem papirne od kad imam kindl, ima vec jedno 5 god. a zadnjih par godina sam presla na ipad za citanje. sada kada i kada mi padne u ruku papirna knjiga nekako mi ne odgovara (pogotovo onaj jeftin tanak papir kad je), pa radije istu tu skinem u elektronskom obliku i citam tako. A i shvatila sam da ne volim da nagomilavam fizicke predmete po kuci.

 

pa sam se onako pitala koliko je to cesto ovde. hvala!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...