Jump to content
IGNORED

EBook


Molder

Recommended Posts

1 hour ago, Moća said:

Ima lik negde da se nadje Zvezde su moje odredište od Alfreda Bestera?

Taj je roman objavljen u Monolithu broj 1, imam negdje u e formatu, doturim večeras kad budem doma ako ne nađeš u međuvremenu. E sad ne znam dal je hrvatski ili srpski prijevod, ako je bitno... 

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Da li neko ima iskustva sa pozajmljivanjem elektronskih knjiga iz biblioteka? Ovo je kapiram pitanje za one koji zive van Srbije jer ove kod nas toga jos nema. 

 

Sto se Srbije tice, ko jos sem Lagune ima elektronske knjige u prodaji, ili da znate nekog izdavaca elektronskih knjiga ili distributera/preprodavca kod nas koji ima katolog itd?

Link to comment
56 minutes ago, Sludge Factory said:

Da li neko ima iskustva sa pozajmljivanjem elektronskih knjiga iz biblioteka?

Ja to dosta često radim... Login u bibliotečki vebsajt kroz App (app kao što je npr. BorrowBox ili RBDigital - to je za magazine) ti daje pristup knjigama i časopisima (tako čitam New Yorker, NY Review of Books, National Geographic, i razne druge magazine skroz dž.) Uglavnom je predviđeno za tablet, mada mislim da može i kroz PC da funkcioniše (ja koristim samo na tabletu).

 

 

image.jpg

 

  • +1 3
Link to comment
6 hours ago, Indy said:

Ja to dosta često radim... Login u bibliotečki vebsajt kroz App (app kao što je npr. BorrowBox ili RBDigital - to je za magazine) ti daje pristup knjigama i časopisima (tako čitam New Yorker, NY Review of Books, National Geographic, i razne druge magazine skroz dž.) Uglavnom je predviđeno za tablet, mada mislim da može i kroz PC da funkcioniše (ja koristim samo na tabletu).

 

 

image.jpg

 

 

Zanimljivo da mi se ovaj borrowbox ne pojavljuje u google play store kad pretrazim, verovatno je ogranicen teritorijalno ili kako vec. 

Link to comment
2 minutes ago, jms_uk said:

 

Pise "this item is not available in your country." 

 

Ima i neki libby. Hteo sam vise da vidim kako to funckionise. Koliko kapiram, aplikacija te povezuje sa tvojm bibliotekom, a onda sadrzaj ide preko biblioteke, koja opet verovatno knjige mora da obezbedi od distributera/izdavaca. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...