Jump to content
IGNORED

EBook


Molder

Recommended Posts

e ima još jedna prednost, na e-čitaču mogu da čitam autobiografiju Rona Džeremija bez da se ljudi krste u basu (a ne prolazimo pored crkve)...

 

E moram nabaviti tu biografiju. Thanx for the info
Link to comment

a i to što kažeš... naleteo sam na taj naslov u nekoj desetoj knjizi, a sada su svi odlepili za 12 against gods jer je ilon mask rekao da je čita (to je drugi put da sam ja video da je neko pominje za kratak period pa reko da pročitam) i onda je prodaja poludela. juče je koštalo 500$ po komadu.

 

verovatno da će se jako brzo pojaviti u e-formatu

Link to comment

ilon mask. sta on sve moze.

napravio je el.auto, raketlu koja sama slece... samo ne moze da digitalizuje knjigu iz '41.

vrv zbog autorskih prava.

 

ontopic:

ima na domacim forumima ljudi koji rade zaista dobar posao, digitalizujuci knjige koje niko zivi nece izdati vise i tako ih cuvaju od zaborava.

Link to comment

naravno da nije loše.

nego ljudi svoje probleme sa očima pripisuje svim i svačim, vakcina/autizam sindrom.

 

utisak mi je da bigvlada malo preteruje sa "par stotina" knjiga godišnje.

to je jako teško izvodljivo ukoliko imaš posao, porodicu i/ili bilo kakvu drugu vrstu socijalne interakcije.

 

prošle godine sam pročitao četrdesetak, ove ganjam svoj "rading challenge" na goodreadsu od 52 knjiga per year - jedna nedeljno.

stižem (77%) ali je ozbiljan posao.

 

Ne verujem da je tvoja brojka (broj pročitanih reči tokom godine) nešto mnogo manja od moje, jer su moje knjige kraće. U proseku se svodi na jedan džepni roman u dva dana (npr. Start Trek - Spock must die), knjiga koja se može slistiti za sat, sat i po. Nije sad da čitam Rat i Mir svaki dan. :) Što se tiče vremena, zapitaj se koliko vremena dnevno ljudi drndaju mobilne telefone ili tablete? Ja nemam naviku da to radim ali imam naviku da čitam. 

Link to comment

e ima još jedna prednost, na e-čitaču mogu da čitam autobiografiju Rona Džeremija bez da se ljudi krste u basu (a ne prolazimo pored crkve)...

 

Pffff. Dok citam, umotam ih u stare kalendare ili dobrostojece iskoristene omote od poklona :) Navikoh na to jos od ranog detinjstva. Pruzi knjigama malu zastitu a takodje sakrije i sta citam i "ko sam" na prvi pogled.

 

Knjige_umotane_.jpg

Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Ako ima neko naslov:

 

The Clash : U.S.-Japanese Relations Throughout History

 

autor - Walter LaFeber

 

Vraćam uslugu ili plaćam piće, kako god, neka mi šibne podatke na PP.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...