Jump to content
IGNORED

EBook


Molder

Recommended Posts

paperwhite je car. odlican dijapazon pozadinskog osvetljenja, ne umara ic, citanje, posebno nocu, u krevetu zadovoljstvo kao u detinjstvu i ranoj mladosti. jos ako uzmes dovoljno cvrstu uvlaku, onu iz dva dela kao korice, moze sam da stoji tako da ne moras ni da ga drzis. samo povremeno taknes da okrenes stranu.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Najbolje je (naravski) ako imaš nekog da ti donese iz USofA - onda je oko 100e.

Ako ga naručiš, pa dodaš carinu, pdv & poštarinu, dođeš na ovih 150 sa KP.

 

Ja razmatram da uzmem još jedan ženi za rođendan, rajca me ovaj Voyage, al' je 200$, odnosno 220e na KP...

Link to comment
  • 2 weeks later...

imam čudan zahtev - treba mi od margaret atvud edibl vumn, ali audio knjiga. 

moji izvori su presušili, ako neko zna kakvo tajno mesto za traženje tako nečeg nek podeli sad il nek zauvek ćuti. 

Link to comment
  • 4 months later...

Ja sam prikupio prilicno veliki broj knjiga(10 000 +  i jos prikupljam) svih zanrova  na srpskom jeziku, u raznim e formatima, tako da ako postoji jos neko ko se bavi slicnim hobijem(za razmenu) ili prosto trazi neki naslov, moze da mi se javi u pm 

Link to comment

Želim i javno da se zahvalim kurjaku na jednoj knjizi koju sam godinama tražila pošto mi je neko od pozajmljivača nije vratio. Ako je našao ovu, cenim da će naći sve što bi nekoga moglo da zanima :ss1:.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...