Jump to content
IGNORED

Ispijanje kafice i trolovanje topica

Atreid

Recommended Posts

• Replies 999
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• elle

261

• slaven

196

• indira

142

• Vjekoslav

86

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja sam ovde
zar to nisi ranije odgledala, komsinice? pozuri pre oskara, bice posle opet navala...P.S. votre serviteur imao srecu da prati projekat od pocetka, bio na snimanju, u Pragu i u Parizu, par premijera...

Sretan rodjos, teta Elle! :heart: ...izboriusrbijiwg1.jpgAtreid, prijatelju, ces ti svojevoljno da se vrnes il da ja saljem ekipu po tebe?mis'im, ne znam sto drugo da ti kazem, jer ovi izborni rezultati su, onako, totalna ludnica. kako to uopce vise izdrzavate, i Ti i Toca i Kinik i Diskutant i... da sad ne nabrajam sve vas koji ste u velikoj manjini, stvarno ne znam.svaka vam cast....

na Forumu je, za mene, znacajnije sto misli o politickim temama jedan npr. crveni aVtobus ili Indy, modesty ili nicol .. nego li diskutant. on, Diskutant kao takav nikog ne zanima, zapravo uopce ne zanima bas kao i pomenuti - Eraser, jer te stavove pod 1 svi imamo u dnevnim tiskovinama. (srpski - novine, slovenski - novice)
ma pazi, bogati. "nikog ne zanima, zapravo uopce ne zanima". Al, di je ona pracka? u biti, cek da srocim 1 izjavu, pa da ga imam cim gadjat.ide 1 izjava:Diskutant, kao takav, a posebice kao gradjanin Srbije, mene iznimno zanima. (gotova izjava)aj sad, daj tu pralju da ga naciljam. a ti pajdo, budi miran, nemoj da strada netko drugi. .
ee, sad stvarno, ... ozbiljno bi volija saznat di nam je Kosmo? el' zna netko? zbilja je bija ok .. ka predsjednik pa jos prvi
njegova stara email adresa vise ne fercera. trazio sam ga ja vise puta, al bezuspjesno. ne da ga vratim na forum (njegovu odluku treba postovati, iako mi je beskrajno zao sto smo ostali bez njega. em iskren, em filozof -> takva kombinacija se ne srece svaki dan), vec cisto onako, da se cujem s njim, pitam ga za zdravlje, kako u Zrenjaninu i tako to. ...dobar dan :) visecimostrq9.jpg
izboriusrbijiwg1.jpgAtreid, prijatelju, ces ti svojevoljno da se vrnes il da ja saljem ekipu po tebe?mis'im, ne znam sto drugo da ti kazem, jer ovi izborni rezultati su, onako, totalna ludnica. kako to uopce vise izdrzavate, i Ti i Toca i Kinik i Diskutant i... da sad ne nabrajam sve vas koji ste u velikoj manjini, stvarno ne znam.
Totalni haos, 1M6 orka je punu, jako, puno. Njihov maksimum je do sad bio 1M2 tako da ovo bas zabrinjava. Ono sto je dugorocno dobro jeste da je Ceda treci u svim vecim gradovima, to u Srbiji znaci da opcija koja u vecim gradovima ima rast, prije ili poslje, postaje bitan faktor za formiranje vlasti na drzavnom nivou, kratkorocno, je dobro to sto su Tadic + Ceda + Madjari dobili 50% + u Novom Sadu i Vojvodini, sta je jako bitno za naredne lokalne i pokranjske izbore. Da se i mi u NSu se rijesimo radikala... ne mozes misliti koliko je to otezavajuca okolnost. Ne mozes sa Skupstinom grada, ne mozes nista da radis sa Kulturnim centrom... itd. Sve neke kalkulacije, bojkot i slicno... Inace, ja sta da ti kazem, neko moje okruzenje su relativno pristojni ljudi, tako da kad vidim ovoliko orka da glasa, meni stvarno nije jasno otkud svi oni? Prihvatio sam ja odavno da zivim u jednoj vrsti geta, koji sam si sam izgradio, jer mi ne trebaju budale oko mene. Ali opet, jako punu u glasovima su dobili. Tadic mora skupiti dva miliona za drugi krug. To ce biti tesko, jako tesko... nije ne moguce, ali ce biti tesko.Kampanje su pristojne bile. Orci su imali jako dobru kampanju. Nije bilo medjusobnog napadanja. Nije bilo ni prevelike zainteresovanosti za ove izbore (za razliku od proslih parlamentarnih), zato i cudi ovako veliki izlazak. Uglavnom, idemo dalje,... Edited by Atreid
Kome rodjendan? :) el' 30ti?
o da! i 30ti a i 22gi woho!! puna mladosti i iskustvatroler familijo ( ma, necu o izborima, danas sam /se/ izbrala da se mazim i pazim i ne berem brige *)zivi bili, kafenisali i trolari, digres topik filovalida Boga da* nego: grower.jpg i da! ----- danas imam pravo na 52 kile slatkisha :))))

03.jpg sto da se cuva, aj nek ima za sve :) troler namernike

arminid5.jpgGledao sam sinoc film Armin. Bez ikakva ocekivanja (hrvatska produkcija), ispalo je ugodno iznenadjenje. Istinit prikaz danasnjeg Zagreba i uopce, vrlo realna, a topla, ljudska prica. Neki bi rekli bosnjacka, no ja sam ju dozivio kao univerzalnu, a ispricanu na bosanski nacin. Da ne prepricavam, tko nije gledao, ovdje moze skinit "Armina" u komadu (694MB).I sad, el trol il nije (ovi koji su gledali neka kazu), al sjetih se sto mi je stari, dok sam bio klinjo, govorio u slucaju da zapadnem u neku frku, negdje, daleko od kuce. Recimo, vracas se kasno navecer iz skole ili pak sa zeljeznicke stanice nocu, i naletis na neke pijane majmune (a premal si da se obranis). Ili se, npr. jednostavno izgubis u nekoj nepoznatoj ulici. Uvijek medju ljude - glasilo je pravilo. Medju raju, jer tamo ces pronaci sigurnost/pomoc. Ne znam ni otkada datira ni odakle je taj iskustveni naputak stigao, no zasigurno mu moj stari nije autor. Narodna mudrost? Naravno, pitanje je koliko ta narodna u danasnje/buduce vrijeme, kada su advokat & javni biljeznik top zanimanja, uopce vise - vrijedi/fercera. Krenes nekom pomoc na ulici, a on te sutra hladno tuzi da si mu, ne znam, ugrozio njegovo suvereno pravo da ga opizdi tramvaj, npr. Ili zavrsis na ispitivanju u Centru za socijalnu skrb/Policiji jer su te roditelji nekog djeteta, koje ti se uplakano & izgubljeno obratilo za pomoc, tuzili sto si njihovog klinca, usput, nahranio masnim & po zivot nezdravim - burekom. Kako god, savjet uvijek medju ljude, u pravilu me asocira na Bosnu. Pogledajte film....
Ono sto je dugorocno dobro jeste da je Ceda treci u svim vecim gradovima, to u Srbiji znaci da opcija koja u vecim gradovima ima rast, prije ili poslje, postaje bitan faktor za formiranje vlasti na drzavnom nivou, kratkorocno, je dobro to sto su Tadic + Ceda + Madjari dobili 50% + u Novom Sadu i Vojvodini, sta je jako bitno za naredne lokalne i pokranjske izbore. Da se i mi u NSu se rijesimo radikala... ne mozes misliti koliko je to otezavajuca okolnost. Ne mozes sa Skupstinom grada, ne mozes nista da radis sa Kulturnim centrom... itd. Sve neke kalkulacije, bojkot i slicno...
ajde bar nesto - dobroga. drago mi je sto imas snage pozitivno gledati/izdvajati detalje iz te, kako velis, Mordor price. inace, sto se vizualizacije tice, nije problem - isti ti je to klinac i u mojoj Slavoniji (samo drugo pakovanje).
Tadic mora skupiti dva miliona za drugi krug.
drzim vam palceve. iako, iskreno, dijelim slijedece misljenje:
To ujedinjenje protiv radikala je toliko licemerno da ne mogu sebe da nateram da budem deo toga.
al dobro, nije uputno mijesati se/pametovati, samo velim na koji (se) nacin ja glasam u Hrvatskoj. glasati se/cvrkutati, za razliku od glasovati/polit'cki "zaokruzivati" - okej, moze i tako/prihvacam Slavenovu kritiku. samo, kako/na koji nacin Boris Tadic misli dovesti Europu u Srbiju, a ne odreci se cvrkutanja o Mladicu i Kosovu - meni ostaje misterija. ili filmskim rjecnikom - fantazija....20050131zaondekozakdvlzud9.jpgZa Ondekoza 14. veljace u Osijeku. karte u prodaji od danas. ne 110, 130 ili 150 kako je bilo receno, vec -> 160 kuna. slovima - stotinu i sezdeset. bojim se pomnozit sa tri. ma mislim, hebem ti internet. htjedoh zatajit njihovo gostovanje, jer stvarno nemam toliko love. odemo moj pajdo i ja, i sta sad. ionako uvijek idemo sami na jazz svirke, poput kakvih olinjalih macora. al klinac, upravo mi sad stigla SMS poruka od moje ljubice-bubice (cerke po zanimanju, a tibetanske ogrlice po vjeroispovjesti) kojom me, sva ushicena, obavjestava kako je upravo na internetu (i to pod Informatikom, pa halo, profesori, jel to rad na C jeziku?!) saznala da...aaaaargh!...20080122vn1.jpgdi nam je Toca? bice da umjesto na Kavicu, svako jutro mora u luku razbijati led oko barke. nista onda, cekacemo da otopli.
52. post
Molim te oprosti na mom temperamentu :blush: (ako je uopce moguce) s tim sto se ja ljutim samo na one do kojih mi je stalo.Nadam se da si shvatio moju ljutnju tad; jako ste mi nedostajali, a nisam mogla do vas. Tad nije bilo drugog rjesenja nego da se ljutim pa sam to i ucinila - nadam se da si svjestan toga. Osim toga, onako forumski, (zato jer mi je to jedino dostupno) Te iskreno volim. Uopce, sve Vas uz ispriku sto sam (priznajem) bila povodljiva likovima koji su danas glavni akteri istog. :)Ali zelim da znate da Vas nikad nisam izdala. Ja jesam vjerovala (i vjerujem da ce se rijesiti prije ili kasnije) u B92 mozda zato sto mi je to bio jedini forum. Mozda zato sto tad, 2002., na teritoriju ex yu nisam nasla objektivniji - zapravo da se ne lazemo - sigurno zbog toga - ja i sad odem u arhivu...Ljudi koje sam srela usput su do sad (na zalost) samo forumski nickovi. Mozda nisam omiljena ili sam na nepristupacnom mjestu, ali tko god da izrazi zelju da se nadjemo - rado. Bio je samo jedan dragi nick i trebali smo se naci u ZG, ali ja stvarno tad nisam mogla i iskreno mi je zao.
  • Create New...