Jump to content
IGNORED

Ispijanje kafice i trolovanje topica

Recommended Posts

dioptrije radi
a ne samo rad' dioptrije .. ja bih to >voleo< i zbog naseg Vjekoslava .. on se pali na >cednost< .. pa zato.*docim se al' bundy pali na tramBaje (opce a poznato) :D te njega ne bih uvlacio u triplex kombinaciju.
  • Replies 999
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• elle

261

• slaven

196

• indira

142

• Vjekoslav

86

Top Posters In This Topic

Posted Images

:) brejking trach: carla trudna i useljena u palatu i gradi joj se studioj-lo, britni i hiltonka mogu didu da mese buavo testo, opsadno stanje u people trach trol=================
a ne samo rad' dioptrije .. ja bih to >voleo< i zbog naseg Vjekoslava .. on se pali na >cednost< .. pa zato.*docim se al' bundy pali na tramBaje (opce a poznato) :D te njega ne bih uvlacio u triplex kombinaciju.
:lol: aaa, ok. (samo za dodo- klikni u brejking smajlija)(za sve: to bi bilo sve, javljam se za nekoliko meseci (9 il 8 il 7 il 6 il stajaznam) sa fotkicom bebe i albuma il vec nesto... pitacu ja doktora sambu kak to sve bu, on bu sve rekel kak to je)

Fantastican doprinos, trac aferi trola nam posnog.Pored tebe niko ne moze opepeliti, kak'i se usuditi da kidishe na mjestosefa dopisnishtva, iz leprsave i vazda zaljubljene EU mahale.Karmin? Ma ne... lak za nokte je drugo, ali karminne ide na bapsko lice. To vise izgleda kao da dobacis majuminici u ZOO bojiceda se malo glacne, a ona onako odokativno, kako majmuni znaju, zashvrlja gdje stigne.Ali sesirtji :wub: to moze, sve dok me ogledalce trpi i dok znam,jesam li posla ili dosla s njim.... ja sjela da mahalam, ali hitna sluzba zove, te sam opet posla, a bas sam pomislilada sam doslane da se!e: detalj

Edited by dodo

Par slika iz moje mahale.img0751ka8.jpgimg0741ga3.jpgimg0661ub5.jpgimg0791pa7.jpgIsto kao i onaj ellin most... ali u shali samo." The Story Of My Life "~Neil Diamond Lyrics & MusicThe story of my lifeIs very plain to readIt starts the day you cameAnd ends the day you leaveThe story of my lifeBegins and ends with youThe names are still the sameAnd the story's still the truthI was aloneYou found me waitingAnd made me your ownI was afraidThat somehow I never could beThe man that you wanted of meYou're the story of my life,And every word is trueEach chapter sings your nameEach page begins with youIt's the story of our timesAnd never letting goAnd if I die today,I wanted you to knowStay with me hereShare with me, care with meStay and be nearAnd when it beganI'd lie awake every nightJust knowing somewhere deep insideThat our affair just might writeThe story of my lifeIs very plain to readIt starts the day you cameIt ends the day you leave

Kad se lose stvari dese dobrim rijecima,te se ove zbrljaju u skoro smisao, umjesto pozeljne ludosti,bolje stisnuti 'delete' i pozvati se na par slika vlastite proizvodnje.Nije sve tako mracno, cak ni zimi. To moja kamera bila mrzovoljna. Ovo je dio grada, gdje se svrlja i slikapo shupama, kucama, garazama, cak i vratima.img0501uw0.jpgimg0381gi6.jpgimg0421aa4.jpgimg0441qh1.jpgZbog ove sa akn-taskom, umalo batine ne dobih od uzbudjenog gazde.Naravoucenije: potrebna veca optika.

Kako to sa slikama sljaka, ne znam. Ali naucim, pa metnem. :) Bro jutro. (Inace ide i slika)Legla rano, probudila rano. Pa reci sad da nisam kokos. Al' neka. Bitno je znati preppoznati se. cool.gifedit - imala visak p, a manjak o. Ostavila visak jer ne boli glava - kaze poslovica.

Edited by Ziza
10. Damir Bajs (HSS) - ministar turizma
ovo brale ka' iz filma >Cuvar plaze u zimskom periodu<covjek bio zupan u Bjelovaru pa ga maklo (iz tko zna kojeg razloga) te postavilo za ministra turizma. *a nista .. ce'mo obut >gojzerice< i na +40C umisto u'more .. ic' na planincugu brat - runoliste.svasta, bre
je, je. a runoliste ce mu pomoc trazit pajdo, bivsi ministar turizma, diplomirani agronom.s tim da runolista u Hrvatskoj vise nema. odavno.273313cm7.jpgbre.
al' druze to sve nema sa religijom i unutar nje - molitvom (ajmo rec') puno .. to su ti - agnosticki rituali .. koje, kad si ga vec pomenuo, Pupovac u onoj U2 emisijinazivlje kulturolosko oponasanje vecine tj. manjine jer u'nas je i nadalje manjina ta koja jeste vjernicka tj. pohodi crkve i ponasa se u skladu s Bogom.shvacas .. ja i ti oponasamo tradiciju .. mi cak ne znamo da li je u pitanju prastara slavenska il' danasnja coca cola modificirana sto je uzoriti Bozanic u svom intervju/poruci lijepo i primjetio .. Milorad nas je ali kao filozof pokusao >opravdati< pa je bacio teziste na nasu zelju - prilagodbe,pojasnivsi da ja (ili ti) kao ateist il' agnostik s moralom nemamo problema zato sto nas okruzenje cini dijelom cjeline ..
how yes no. pravdao me pred uzoritim Bozanicem sve naglasavajuci da je pupovacah3.jpgkrsten i krizajuci se na Bozicnom domjenku.i kome je, uopce, za bilo sto, a kamoli moral - referenca kardinal Bozanic? Miloradu - ljevicaru? ma daj, molim te. na pitanje "jeste li vjernik" mogao je hladno reci - nisam. dakle, nije on branio nase pravo da bastinimo krscansku civilizaciju, vec svoj polozaj predsjednika/vodje jedne ethno-religijske politicke opcije. nego, kad smo vec kod pravdanja, prilagodbi & pajdasenja (ppp-a), a glede jucerasnje i danasnje svecane konstituirajuce sjednice Sabora i Vlade, iskoristio bih ovu priliku i cestitao runolistvm3.jpghrvatskim Srbima und hrvatskim Hrvatimana (jos jednom) vladajucem mandatu. neka nam je dragi Bog na pomoci. kad vec drugacije, ocigledno, ne moze. pod drugacije mislim na ono sto je profesor Jaroslav Pecnik jucer, no ovaj put na nacionalnoj dalekovidnici, u emisiji "Lica nacije" govorio o provincijama, feudalnim ustrojima, politickoj eliti i... gradjanima. odnosno, (ne)zelji istih da se, sto iz straha, sto iz svoje pretpoliticko-podanicke komfornosti, vlastite sadasnjosti i buducnosti - prihvate. u potpisu, vasa
on se pali na >cednost<
oporba :wink: ...12.01.2008.Hrvatskoj zaleđen novac iz pretpristupnih fondova EU Nova Vlada će se, osim pitanja ZERP-a, odmah morati suočiti i s kolapsom procesa pristupanja europskoj uniji. Nakon što nam je Bruxelles uputio dodatna mjerila koja moramo ispuniti da bi otvorili pregovaranje u poglavlju pravosuđe, pokazalo se da to nije jedini problem koji hrvatska vlast ima s pristupnim procesom Europskoj uniji. Novi list piše da je zbog nesposobnosti hrvatske administracije, Europska komisija Hrvatskoj ?zamrznula? 130 milijuna eura pretpristupne pomoći te istodobno upozorila da bi Hrvatska mogla izgubiti i mogućnost iskorištavanja novca iz europskih fondova. Europska komisija je suspendirala sve ugovore za program PHARE u kojem leži oko 130 milijuna eura, a najozbiljnije se prijeti i gubitkom akreditacije za upravljanje pretpristupnim fondovima u kojima čeka 140 milijuna eura godišnje. Razlog je nesposobnost, nestručnost i curenje informacija prema natjecateljima za europska sredstva, piše Novi list.radio 101.ma, milina. el to onaj vic o Muji & Hasi?...
Bro jutro.
murter57ja9zn2.jpgsve je to lijepo krasnoal meni treba nesto drugomeni treba osmijeh tvojdaj mi svojdaj mi svojdaj mi svojosmijeh taj... :heart:
sve je to lijepo krasnoal meni treba nesto drugomeni treba osmijeh tvojdaj mi svojdaj mi svojdaj mi svojosmijeh taj... :heart:
svaka cast za Osmijeh .. oraspoloziJa si mi jutro evo jos jednog .. osmijeha .. iz moje generacije (dosta stariji al' mi ga voljesmo) K'o sunce sto sja kroz danK'o mjesec zut sto na nebu sjaTako mi draga znaj izgledas tiDok sa smijeskom promatras svijet.Ne mijenjaj nikada svoj osmijeh blagCuvaj ga, on je sve sto mi pruzas sad.K'o jutra sto dolaze zoromK'o rosa sto na cvijetu sjaTako mi draga znaj izgledas tiDok sa smijeskom promatras svijet.

huh, ta se smijesila davne 1966. godine, kojih tridesetak godina prije ove nase Janice Joplinic. fakat, Dragec je tada bio u cedno cvjetnom fazonu. vise cedno nego cvjetnom, jelte. eto, pade mi sad na pamet jedna druga stvar, nesto mladja (odnosno starija)Where do I go from herepdvd003ek5.jpgpdvd006fd2.jpgpdvd008xb2.jpgpdvd013na7.jpgIf I knew the way I'd go back homeBut the countryside has changed so muchI'd surely end up lostHalf remembering names and facesSo far in the pastOn the other side of bridges that were burned once they were crossedTell me whereWhere does a fool goWhen there's no one left to listenTo a story without meaningThat nobody wants to hearTell me whereWhere does a fool goWhen he knows there's something missingTell me whereWhere do I go from hereWhere do I go from hereTo get back homeWhere my childhood dreams and wishes still out number my regretsGet back to a place where I can figure on the oddsHave a fighting chance to lose the bluesAnd win my share of betsTell me whereWhere does a fool goWhen there's no one left to listenTo a story without meaningThat nobody wants to hearTell me whereWhere does a fool goWhen he knows there's something missingTell me whereWhere do I go from hereWhere do I go from here* words & music by Paul Williams, 1974.

proba 1/2/3edit : vid' radi? :P :D ma htjedoh (jucer) pitati Vjekoslava el' zna o kojoj >makini< je rijec?, u kojoj se ova dvojica vozikaju - drumom? pa ako ne znade da mu kazem ..

Edited by slaven
Tell me whereWhere do I go from hereWhere do I go from here
na kaficu dreamstime_cup-of-coffee.jpga uz kaficu ide laka novina oli tracem do zdravlja
Osecate se umorno, bezvoljno i besno? Imate mnogo briga u poslednje vreme i ne znate kako da se izborite sa svim tim? Ne morate da pijete lekove, dovoljno je da pozovete na kafu onu komsinicu tracaru. Bar je to ono sto predlaze Britansko udruzenje psihologa. Oni smatraju da razgovori tog tipa imaju pozitivan uticaj na nase zdravlje.Desi li vam se nekad da se posle dobre trac-partije osecate opustenije? Britanski psiholozi su sada pronasli naucno objasnjenje za to. Zahvaljujuci rezultatima njihovog istrazivanja, tracarenje moze da postane deo uobicajene covekove zdravstvene rutine, poput pranja zuba, na primer?!Studija koju su uradili psiholozi otkriva da sirenje traceva iliti tracarenje, ima terapeutsko dejstvo i ljudi se posle toga osecaju znacajno bolje. Glasine su nacin izrazavanja emocija - upravo tako se covek "prazni" od ljutnje i frustracija.
hehefrizeraj u opsadnom stanju:Ocel biti javno il tajno - Carla i Nikica, dal ce ex 1st da ih pretekne il ce polukralj iz Monaka nezavisng, zagrljajno da se uslikava u crkvi prvi, drzava smrdljivoga sira ne spava i ne diseTrol ko testo raste===
edit : vid' radi?

nego moram, ali bas moram da napisem pohvalu, tj cisto odusevljenje nasimcitiram 'pravoslavnim administratorima'. Sinoc po mome otvorim,kad tamo porukica sa pjevanjem, misljenjem, brigom i radom. Dobro, ima i malo preporucenih rafala za ubijanje dosade, da se zna iz kog smo kvadranta na globusu.Ovi momci, djevojke, ljudi iz 'pravoslavne administracije' al' bas su pravi !Neka je i shupa, umjesto 'Hiltona' da na njoj svrljam, domacini je odrzavaju kaobombonicu.Svaka cast ! ! !Jasta nego tracem i trolom do zdravlja. Sve manje, do umjereno-nista znaci 'trcanjem do zdravlja','postom do zdravlja', i Boze-me-prosti-nekim-radnja do zdravlja,ali smijanjem, trolanjem i tracanjem moze maraton.a onda recepti Vraticemo se mi tematski na Karlu, Nikicu etc.

proba 1/2/3edit : vid' radi? ma htjedoh (jucer) pitati Vjekoslava el' zna o kojoj >makini< je rijec?, u kojoj se ova dvojica vozikaju - drumom? pa ako ne znade da mu kazem ..This post has been edited by slaven: Today, 13:02 Attached image(s)post-339-1200312171.jpg
testing, testing... ma znam, bona, kak ne bih znao. a el znaju ovi mladji, osvjesteni, koliko zeceva stane u prljaznik jednog takvog? ih... inace, Fury je sasvim ok. pazi kad je - veterinar. jes ozbiljno, bez zeze. predsjednik planinarskog drustva Jankovac, Zdenko Fury. drugar s planincah (u njegovom ruksaku uvijek mo's nac domacih kobasica i speka). hocu rec - ugodno drustvo (a i ne prica puno dok planinari = ekstra plus). sto se ne bi moglo rec za njegovog sina, koji je mene dopao na Julijskim alpama/Triglavu. kako taj mali melje/davi, pa to je za nevjerovat. nije cudo sto su mi ga njegovi roditelji utrapili (kao fol, radi sigurnosti). pa ti idi u planine trazit - mir. na koncu sam bio prisiljen trcati (tada je sutio), samo smo onda toliko odmakli da mi je na isto doslo (udavio me dok smo cekali grupu). nisu mi pomogli ni matematicki zadatci (ebiga, mali klikeras), a bogami ni runolisti kojih je, gdje god smo stali, bilo u obilju. pa kako ovo, pa zasto ono, pa koliko ima jos do prve sume, pa zasto toliko, pa ne moze to tako, pa... eh, kad se sad toga sjetim (i onoga sto mi je sve, u tim trenutcima, jelte, padalo na pamet). ma salim se, dobar je to decko. nego, glede odjavnog autoputa kroz Montanu, u pitanju je druga makina. to znas. a el znas/si cuo - ovo? rane osamdesete u Osijeku, sta ces. vec vidim Atreida kako se valja od smijeha. no, i to je - povijest. o kulturnoj pak bastini ovaj put, kako ti ono velis - ne bih....NESTAŠICA SREDSTAVA ZA ODVIKAVANJE OD PUŠENJA Sve ljekarne u državi pa tako i u Osijeku, bilježe nagli porast prodaje sredstava za odvikavanje od pušenja. U nekim ljekarnama iscrpljene su već sve zalihe. Naime, novi zakon koji će vrlo vjerojatno stupiti već krajem ove godine na snagu ostavio je bez pomoći sve one koji bi željeli postati nepušači ostali su bez stručne pomoći, a koliko nam je poznato Ministarstvo zdravstva nije predvidjelo ovakve troškove pri Centru za prevenciju i liječenje bolesti ovisnosti. U ljekarnama kažu kako je razlog nagle potražnje sredstava za odvikavanje od pušenja najvjerojatnije reklame na televiziji i to posebno za flastere kojih do sada nije bilo na našem tržištu.Prema podatcima Svjetske zdravstvene organizacije, u Hrvatskoj ima oko milijun i pol pušača, a istraživanja pokazuju kako u Hrvatskoj na godinu od posljedica pušenja umre 10 do 12 tisuća ljudi. Sanja Terzić...vidim, nitko ne reagira na onaj tekst o zamrzavanju EU pretpristupnih fondova.je, pa onda - nis.001221_1.jpg001221_2.jpg001221_3.jpgpozdrav iz osjeckog OLT-a, nekad mocne tvornice poljoprivrednih strojeva...Dubovac.jpgCarol, aj nabaci kratki osvrt na tog tvog bivseg gradonacelnika, a sadasnjeg ministra obrane. naj se ustezat. kaze Sanader da mu je Mesic, nakon zajednicke posjete jednoj njemackoj pokrajini, rekao da je Vukelic - odlican. ...
dreamstime_cup-of-coffee.jpgBritanski psiholozi su sada pronasli naucno objasnjenje za to.
pih, tek sad? pa mi smo, s ovom nasom Kavicom, fakat, avangarda. samo, iskreno - fali nam Bosnjaka. barem meni.a da uputimo jedan kolektivni (kad vec ovi individualni nisu urodili plodom) - poziv?
  • Create New...