Jump to content
IGNORED

Ispijanje kafice i trolovanje topica

Atreid

Recommended Posts

Dobra ti dzezva i jos bolji rahatlokum. U ovaj teski cas, da vidim hoce li vikleri opet prohodati?Radi li ta tele-foto-kineza, ili sam ja sta pobrljala sa pogresnim cvikerima?Ima li ih...

post-204-1192080122_thumb.jpg

Edited by dodo
  • Replies 999
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• elle

261

• slaven

196

• indira

142

• Vjekoslav

86

Top Posters In This Topic

Posted Images

mmmdaapatrola overgde sam bio nigdesha radio...radio!to sam video .el ima posebno moderacija chitchata?ne.onda ovde a i da ima opet bi bilo ovde.da, ovde bi moglo fino da se uklopi cak ima i neke simbolike a to je i moze biti presudno.presudan je takodje i kvalitet diskusije kao i citanost itd...i tako dalje i ako cemo jos dalje i dalje i po babu i po stricevima...pinovanje Lunovog topika ovde bilo bi skroz ok. uostalom svi ostali se neckaju.mozda mu je to i prava mera, ne vidim kako bi ovde neko bio uvredjen ili zgranut ili tako nesto...ameni bi bilo blizu da bacim pogled.mala preporuka za vlast, pa da vidimo ima li jos materijala ili ipak pemzija s Indijanom.jos cu malo d s igram s trolom sam d zavrsim ovaj post.

Viljuska chika Hjuma (David Hume),Moracu da slikam bibiloteku za pussy i njen topik ali ne samo ovu prasnjavu pored tastature vec i onu u kolima,izmedju sedista,ispod rucne kocnice koju zbog istih retko i koristim.Sudbina tih jadnih knjizica je najteza,lome se ,ispadaju pa ih u guzvi nekad i izgaze noge trapavih putnika, kad menjam sijalice ili nesto cackam po motoru sve to ostane i na njima ,po neka tamna fleka.Kazem vam, nije im lako sa mnom.Raskupusam ih i tako ih posle prepoznajem na polici , kao najbolje.Sad se vozimo ,kisha, guzva , ruzno i tmurno vreme.Dobro vece, do Terazija...Semafori ,bare, sirene, muzika sa beta rfi radija( dugacke vesti na francuskom na svaki sat, mjuza the best) svakodnevnica.koja je to knjiga?....pogledajte samiGenom- Mat Ridli- vuce se po kolima s vremena na vreme.Dajte , to je ozbiljno , molim vas recite mi?Tu se okrenem da pogledam pazljivije.Fina starija dama, jedna od onih mnogo dobrih sto ni ne znate da imaju neku muku tacnije ne zna to njena porodica i prijatelji i deca i kolege na poslu.Ali, ja sam taman na odlicnom mestu za pokazivanje pravog lica.Sta vas zanima?Da li smo determinisani, ali skroz , ma.. ima li nekog smisla raditi bilo sta ili je sve unapred reseno? Pogled uplasen, upitan , razrogacen, ona slusha.Be m ti situatiku, vidim neka muka je tu, neka bolest, trauma, roditelji deca,tajne, shit.Da kazem sta mislim ,ne ide, prvo nemam pojma ,drugo ono sto mislim nece joj se dopasti.Mene sloboda volje dovede uvek do determinizma i obrnuto.Kao neka fina elipsasta orbita.no, imam slucaj pa bubnemVidite , to je jedan veliki ram i on je determinisan ali unutar njega ima nesto malo mesta za socijologiju i premestanje namestaja... kao da svi imamo istu nepromenjivu dnevnu sobu ali svako sam pravi raspored i odrzava higijenu. Hvalauhhhhh...utesio sam je, smirila se , odahnula, izvadila krupnu novcanicu pogledala me sretno i otisla.Chuj, kad mogu terapeuti da uzimaju jaku lovu mogu i ja narocito kad moram.I nije prvi put, tako zaradim extra za pruzanje psihijatrijskih usluga, vishe zaradim jedino kad obavljam poslove makroa.Dakle to se trazi i placa, zdravlje & sex.Kakav determinizam.Ili ipak slucaj?Da sacekam konzilijum s drustva da ukapira vlast pa da mozda i procitam po neki odgovor koji mozda dokaci tematiku.Ili se omakne nekom profi sa nauke nesto tako... iz obicnog zivota, siguran sam da ga moraju imati......dok ja troliram lagano u svim pravcima slusam -Modern Time - Bob Dylan- i cujem ...nevidjeno otpevano , podseca na Tom Waitsa.mmmmm.....niksicko se ohladilo bash.

vidi miki da ti kazem, i frojd je prvo radio ko taksista, al ga muka naterala...probaj holsten, svetsko a nije nase, moze i u dugosevicu da se obavi beta testizvecera u tajnosti

Edit: Jos da se 'slaven' sjeti ukucati ovo u Google, odma bi nas nasao.
Dochim da je Slaven na nekom holideju, ali ne brini, iduce nedeljece sve da shvati.. Nego di je drugarica Ziza?Lep pozdravSelina
Dochim da je Slaven na nekom holideju, ali ne brini, iduce nedeljece sve da shvati.. Nego di je drugarica Ziza?Lep pozdravSelina
Ja nema njen neki kontakt, poslao sam joj PM na onom forumu, kad se uloguje, vidjet ce. Ako neko zna kako da je cimne, neka cima...
Ja nema njen neki kontakt, poslao sam joj PM na onom forumu, kad se uloguje, vidjet ce. Ako neko zna kako da je cimne, neka cima...
Aj, ja pokusham, ako me memorija pamcenja nije izdala :rolleyes: Lep pozdravSelina
prijavak :) fala Vjeko na putokazumatrica zivi vjecno
na?mjestu?voljno. wink.gif?kak?u?metropoli??nije ruzicasto, znam. em vam voda ne valja, em vam se ulice urusavaju... jos cujem?i da?placate?onu?dvorancinu?iz?gradskog?proracuna?!?tja,?sto?reci...?nepravda! :huh: ^_^ ?drago mi je sto si opet tu. ...
e, lepo me dusha boli zbog onog sjajnog, a sada izgubljenog posta o precedniku grada osijeka. kakva je to bila gromada od minijature, prijatelju
jes vala, gromada. mi (essekeri, ili odmilja - eseskeri) smo ti svi taki, gromada do gromade. zato i imamo svijetlu buducnost s novim gradonacelnikom. ups, esam rekao novim gradonacelnikom? ispricavam se, htjedoh reci - bez gradonacelnika! :wacko::lolol:
opustila se sa Indirom i tocom na topiku Kafa Trol, ja gde bih ja? pa kod kuce
kod kuce, naravno. ekipa s kavice jedina ne troluje temu, to ja konstantno tvrdim. :heart: ...
Mrzim kisu!!!!!!!
priroda i drustvo. tesko ugurat zajedno, znam. posebice ako ides na posao paciklom, pa se npr. upali crveno svetlo na sjemaforu. a kisa pada li pada... onda te trgne zeleno, a ti, onako natopljen, bez ikakve volje za daljnjim zivotom, pedalis i pjevusis u sebi "Raindrops keep fallin' on my head..."cek, ima jedna bolja, prikladnija za ovo mirno & ugodno vece:...
Lep pozdravSelina
Seli-i-i-i-na where you goin' to?Seli-i-i-i-na where you goin' to?(click) wink.gif ...nego, moram pohvaliti ekipu s B92. ti kad gadjaju, ciljaju diretamente u srce. pmdl4.jpgpm1px3.jpgpm2cp2.jpg...al sve je to nebitno. bitno je da se lipicanci veceras vracaju doma. Edited by Vjekoslav
  • Create New...