Jump to content
IGNORED

Ispijanje kafice i trolovanje topica

Atreid

Recommended Posts

• Replies 999
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• elle

261

• slaven

196

• indira

142

• Vjekoslav

86

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo sam odreagovao u datom trenutku :blush:
he, pa jeste, a trenutak je bio pravi, ovisnicima o koliko neophodan + bila je fenomenalna atmosfera omogucio si nam. bar shampanjac. i veliki prijateljski pozdrav.
he, pa jeste, a trenutak je bio pravi, ovisnicima o koliko neophodan + bila je fenomenalna atmosfera omogucio si nam. bar shampanjac. i veliki prijateljski pozdrav.
Hvala, hvala... Uzvracam pozdrav. :)Atmosfera jeste bila sjajna, ali najjace je bilo dijeljenje moderatorskih zaduzenje: - Ti, ti, ti i ti, vi ste dobrovoljci za moderatore, ajd sad odrzavajte red :lol: Vesna je najbolje obavila posao. Duboko sam joj zahvalan. :) Kao i ostaloj bandi iz kriznog staba Kinshase II: melankolic, Marvin, Maltese, hattori, Hella, Larko, 3opge i Vinska zadnja dva sata. Hvala vam. Edited by Atreid
Hvala, hvala... Uzvracam pozdrav. :)Atmosfera jeste bila sjajna, ali najjace je bilo dijeljenje moderatorskih zaduzenje: - Ti, ti, ti i ti, vi ste moderatori, ajd sad odrzavajte red :lol: Vesna je najbolje obavila posao. Duboko sam joj zahvalan. :) Kao i ostaloj bandi iz kriznog staba Kinshase II: melankolic, Marvin, Maltese, hattori, Hella, Larko, 3opge. Hvala vam.
ma sve je bilo apsolutno sjajno, vec poslovicno zacenjivanje, vezano za 'probu' prosirilo se na ceo forum, eugorija je bila, moram reci narkomanska ( molim upucene da me isprave, mozda droza drugacije radi rad..), a zaduzenja su nezaboravna, brzina shumaherska, zacen oko glave, kucanje postova, u isto vreme smisljanje koji topik jos fali :) , a da, u stilu dobrih domacina, zateceni forum nikovi izotvaraju sve sto je moguce, da kad se neko uclani, ima negde svoj topika tek uclanjavanje, pa ono je bio cirkus, ko kisha su uletali, pitali, osvrtali se, kucali, brinuli, bas je bilo jako dobrih diskusija, recimo sve ono pinovano - skupstinsko zasedanje, krizni shtab :lol: ja nisam ni legala,opustila se sa Indirom i tocom na topiku Kafa Trol, ja gde bih ja? :) pa kod kuce. ma sjajno, nezaboravno zaistaa onda stize obavestenje da se radi novi lepsi i stariji i to nas!! forum i da ce link biti kad... lele ziva nisam bilatelefom, tastatura, sms, sve u sto vreme, a vreme tece :))) i beba se ova nasa rodilai linkic za Huju :)

Joj, ja od sve frke nisam to ni procitao, odvojit cu jedan dan, neka Kinshasa II stoji na netu. To jutro sam otisao spavati u 6 AM, a u 9 AM opet bio na Kinshasi II. Sva ta jurnjava tamo trajala, dok ovaj forum nije proradio. Cak se ni sinoc ne naspavah, nesto, valjda cu veceras. :)E, da i Proba™ sa Kinshase 2. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by Atreid
Hvala, hvala... Uzvracam pozdrav. :)Atmosfera jeste bila sjajna, ali najjace je bilo dijeljenje moderatorskih zaduzenje: - Ti, ti, ti i ti, vi ste dobrovoljci za moderatore, ajd sad odrzavajte red :lol: Vesna je najbolje obavila posao. Duboko sam joj zahvalan. :) Kao i ostaloj bandi iz kriznog staba Kinshase II: melankolic, Marvin, Maltese, hattori, Hella, Larko, 3opge i Vinska zadnja dva sata. Hvala vam.
Hvala i tebi na ukazanom poverenju, nece ti biti zaboravljeno! :D Meni bilo sve to uzbudljivo. Kontaktiranje Ukija nakon pada Kinshase I, tebe, tamo- vamo, trka- frka, sta sad, kako se snaci kao moderator, dal da ostajem on- line celu noc ili ima nekog da mi menja smenu ( :D )...Ma, divno jedno iskustvo!Zahvalan sam svima koji su u tome ucestvovali! (naravno i onima koji su za to vreme a i sada vredno rade da smo svi tu gde smo)

pa cirkus onako najveci, i jedna ljubav neverovatna, emocije na sto, pm-ovi sa ljudi s kojima inace nisu razmenjivali, srece, wubovi,boze! cula/il citala, ja ti, dragi moj, vise ne odvajam real life od syber life, ali ipak rec slusati i citati ... no, ok. uzmi si vremena, vredi sve citati,onaj uzas nestanka kucice slobodice, kojoj se obradovasmo najvise na svetu, ko deca deda mrazunestadei evo nove Kinshase - spaseni smo! e, da je ovo preterivanje, druga bi prica za unuke bila, ali nije. mi smoozbiljno bolesni i ne umemo da se rastanemo, covece, pa vidis i sam. jos plus ( minus? :) ) teror maticne kucenix. Life!oksizzenska maska.fenomenalno. mislim, ko voli.. al to za nas vise ni nije pitanje.spavanje? rado ga se secam, a kad se setim da nesto pojedem, osecam se kao selfmade marija kiri i dalaj lama zajedno.bozemisposti:lol: :wub:

Super je bilo :) vrijedilo je ne spavati. :lol: Nego, ajde sad na miru da vam ispricam. Kad je pukla prva, ovi pickaforum.com su izgubile sve IPB forume koje su hostovali, i poslje nekog vremena se pojavilo kao moze se otvoriti drugi. Kazem, OK, sredjuju stvar, sad ce i beckup, kad ono, nema, nema... kazem ajde da ja otvorim novi, pa cemo preko maila da se nadjemo kao i za prvi pa da se izdogovaramo za dalje, a poslje ga je lako izbrisati a mozda se i Kinshasa I pojavi u medjuvremenu (backup). Razmisljam, valjda ce ljudi provaliti da smo tu i ukucam ime foruma 'kinshasa' i ispostavi se da je i prvom isto ime bilo 'kinshasa' tako da ste svi dobili novi forum na starom linku. I, onda je krenulo ludilo, haos.Ostalo je istorija.2 melankolic: - moze i u cvrstoj valuti :lol::lol: :lol:

Hvala i tebi na ukazanom poverenju, nece ti biti zaboravljeno! :D Meni bilo sve to uzbudljivo. Kontaktiranje Ukija nakon pada Kinshase I, tebe, tamo- vamo, trka- frka, sta sad, kako se snaci kao moderator, dal da ostajem on- line celu noc ili ima nekog da mi menja smenu ( :D )...Ma, divno jedno iskustvo!Zahvalan sam svima koji su u tome ucestvovali! (naravno i onima koji su za to vreme a i sada vredno rade da smo svi tu gde smo)
znam da pises Atreidu.al pazi ovo: jutro vec, na forumu ostali indira, toca i ja, pisemo na kafici, malo asocijacije, malo se nadoknadjuje neprocitano gradivo, forum beba od 7, 8 satiodjavi se indira, toca pise na kafici: laku noc, mene znoj oblije i pitam se, ali ko ce docekati one sto ujutru odu na nepostojecu kinsasu 1 i ne nadju je, tumaraju po netu i kad nadju, a ono praznoi ostanem sama! covece, evo je angelfish i jedan za drugim upadaju i pitaju - aman, sta je bilo, a ja iskusno, smireno, lepo, upucujem,saljem pm-ove, oni se ukljucuju, novi/stari se registruju, i oko 9 sa zakljucim da je safe otici i prileci, jer dalje ce dezzurati novodoslipa je li moguce? eee boles je ozbiljna, ali je atmosfera bila sjajnarano popodne, ja sam, dabome, za kompom, a posle kim ( kingmaker) objavljuje da se na Ovom radi i da ce forum, koji ce zlotvorima biti izvan ruke, biti uvece otvorenbilo bi super da oni ispricaju kako je islo, jer to je roman, ja sam samo malkice telefonom zavirila u shtab.. berza u njuci - a za ljubav i slobodu :)))a ovima, Marvinu, Hattoriju, teacheru, kingu, Meri i ko je sve pomogao - pa to je jasno ko danrekosmo svugdebas am osetila potrebu da tebi, Atreid, jos jednom zahvalim.

htedoh i ja da pohvalim atreida, ali da mu ne bude mnogo? :lol: odlican domacin, noc bila luda ali kad se u neko gluvo doba pojavila Indira iz nigdine pomislio sam -mi smo vampiri & vestice, nece nas se lako resiti-kakav otkaceni lutajuci forum , prava virtuelna Odiseja.treba mi vreme da prihvatim cinjenicu o stalnom mestu boravka ak b moglo da s ne selimo vishe bar do leta...

Da se utefterim, sa namjerom da trolujem i mahalam,kad imam vremena i sto je vaznije - kad neko ima dovoljno zivacada dura sve to zajedno.U medjuvremenu, odoh da se udesim sa viklerima i onda da cekam da me trefikap, oli inspiracija. Sta prvo dodje, dobro je. Ne brinem za produktivnost,kona radi u 3 smjene udarnicki, a blago li je meni, imade tu jos udarnika i udarnica.Ovako mahniti, pravi ste ovisnicki fenomen. U to ime,From Russia with Loveijedan mali selam i spec fotka za konu - udesavanje(mnoogo mi se dopada rijec) pred shpiglom

sanjam li? dodo?70881622_86616c3322.jpgkona ko ikona. jutarnji smiraj, pretvara se u mendrena minderu zaveljenokafa, malo po malo mahnito sve visepa kud vise, kono, moja ti, dodina.smotao me umor, a neke kupatilske cevi u shtrajku, curenjem protestvujumene su nasle, fala im za okupaciju, ko da je dosada u tokua taman se raskalasno bavih, kako spada, syber svetom i kuciste proslavih 4umno,ratluke razdelih s kahvomjasmine u vaze rasporedila, mirise ko dushas ljubavlju, s pogledom kroz prozor u loze moje, purpurno crvene, malo zutih, a brsljan zeleni, oko tresnjinog drveta svijen, leplepa ti Rasija, maajka :)

Sve sam identitete zagubila, osim ovog 'tichijeg, u zoni sumraka,u putujucem cirkusu, kojeg ne znas hoces li zateci.Komsinica seta macka na kanafi oko kuce. I on siromah zbunjen,misli da je pas. Zastajkuje, njusi, zateze, 'nako podebeo i povelik, ni nalikna nase domace mace. Zbunjen dibidus, k'o i gazdarica sto ga setazajedno sa seterima. Ona sirota da-ho unaokolo u pidzami sa 2 psa i jednim mackom.Kaze mi danas kolega na poslu, ode u Norvesku da radi na platforimi.Je li iz cista, ili necista mira, nemam pojma, ali ljudi se zabezeknuli.Dosta mu svega. I meni je, ali kud na platformu? I hej, sto u Norvesku,kad ima Aljaska :)Napala me vjeverica u parku. Bezbeli bjesna. Jedva utekla, da me ne izgrebe.Dojavila nadleznim da provjere 'case'. Ja se pristojno distancirala, kad se ona sva raskrebecilai digla na 2 noge. A kad poce da pisti 'hssss', kao zmija, vrag odnijeo salu,ja u trk. Ona za mnom, skoci mi na ramena. Ne smijem je ni mlatnuti ! Najbolje da platim kaznu, za ugnjetavanje vjeverica. Elem, kazu nadlezni (parkari) ima par slucajeva - lisica i rakuna,koji zaraze i manje zivotinjice i kao - uhvatice je pa da testiraju. Nije nikako zabavno (okolna djeca se uvaljala od shege), dok materama nije bilo smijesno,jer je doticna vec kidisala na djecu. Mislim se - kush na me, al' stvarno?!Nadjoh kuci poruku za parapsiho...stagod i sjetim se onog lika iz 'Ghosbuster'-a, Winston se zove.Kad je dosao da trazi posao, pita ga sekretarica sva vazna: "Vjerujete li u parapsihologiju, telekinezu,Atlantis, E.T.-a i te de (nabroja ona jos svega)?Winston prakticno odgovara(po naski):"Jasta, vjerujem u sve sto nosi stabilan chek/platu." Pisala ja davno da sam fleksibilna :)zabezeknuta dodo bird: kako mi vikleri prosetase iz jednog posta u drugi! jaoo, poludjela sam,a nisam ni 2 posta ostavila

Edited by dodo
  • Create New...